Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kastujevui ir jo įmonės direktoriui užnerta milijoninės skolos kilpa

Iš V.Kastujevo (kairėje) ir S.Erlicko solidariai priteista tiksli suma – 1 003 828,84 lito.
15min.lt iliustracija / Iš V.Kastujevo (kairėje) ir S.Erlicko solidariai priteista tiksli suma – 1 003 828,84 lito.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iš garsiojo milijonieriaus ir statybų bendrovės „GL statyba“ banko „Parex“ naudai priteista įspūdinga suma.

Maskvoje teismo laukiančiam garsiam milijonieriui Vadimui Kastujevui – vėl bloga žinia iš Lietuvos.

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad visiškai tenkina „Parex“ banko atstovų ieškinį dėl 989 929,54 lito priteisimo.

Ši suma solidariai priteista iš abiejų atsakovų: statybų įmonės „GL statyba“ vadovo Stasio Erlicko ir dėl paskolos laidavusio V.Kastujevo.

Iš abiejų atsakovų taip pat priteista 13 899,3 lito bylinėjimosi išlaidų.

Maža to, asmeniškai V.Kastujevas liko skolingas dar 267,69 lito – tiek kainavo viešo paskelbimo apie šią bylą procedūros.V.Kastujevas dar liko skolingas 267,69 lito – tiek kainavo viešo paskelbimo apie šią bylą procedūros.

„GL statybos“ vadovas šiandien atvyko į sostinės teismą sužinoti sprendimo, o antrasis atsakovas, žinoma, tokios galimybės neturėjo. Mat pastaruoju metu V.Kastujevo namais buvo tapusi įspūdingo pavadinimo įkalinimo vieta: Rusijos Federacijos Maskvos miesto Bausmių vykdymo tarnybos valdybos federalinės biudžetinės įstaigos pirmasis tardymo izoliatorius.

Atsakovai nustatyta tvarka dar gali apskųsti šiandieninį teisėjos Ritos Kisielienės nutarimą Lietuvos apeliaciniam teismui.

Kaip jau pasakojo 15min.lt, dar įspūdingesnę sumą iš V.Kastujevo ir S.Erlicko kitoje byloje bando prisiteisti „DnB Nord“ bankas. Ieškinys pastarojoje byloje – beveik 7 milijonai litų, reikalai joje juda vėžlio greičiu.

Kaip žinoma, pernai lapkričio pabaigoje pranešta, kad kalėjime pusantrų metų praleidę sostinės verslininkas V.Kastujevas ir jo verslo partneris Aleksandras Boidenka pagaliau stos prieš teismą Rusijoje.

Rusijos Federacijos prokuratūra apie nusikalstamos grupuotės bylos perdavimą teismui visuomenę informavo dar spalio 21 dieną.

Užpraeitų metų birželio mėnesį V.Kastujevas Maskvoje buvo sulaikytas Rusijos prokuratūros Tardymo komiteto darbuotojų. Su kitu Lietuvos piliečiu Aleksandru Boidenka ir dviem Rusijos vidaus reikalų ministerijos Kovos su organizuotu nusikalstamumu ir terorizmu departamento operatyvininkais – majorais Dmitrijumi Celiakovu ir Aleksandru Nosenka – V.Kastujevos vyras buvo kaltinamas reikalavęs pusantro milijono eurų (apie 5 mln. 250 tūkst. litų) iš „Inkredbank“ viceprezidento, ledo ritulio klubo „Spartak“ vadovo Piotro Čuvilino.

Tuo tarpu mūsų šalyje V.Kastujevo laukia ir subyrėjusio Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Verslininkui patekus už grotų, futbolininkai daugiau nei metus negavo algų, o klubas buvo pašalintas iš stipriausios šalies futbolo lygos.

Permainos palietė ir su verslininkių Veronikos Kastujevos ir Sabinos Repčenkienės pavardėmis siejamą verslą: vieną iš salonų „Sothys SPA“ neseniai įsigijo Lietuvos krepšininko Darjušo Lavrinovičiaus žmona Edita.

Komentarai
Šioje istorijoje Vadimas Kastujevas
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min