Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kyšininkavimu įtariamo Kauno prokuroro kabinetą krėtė STT agentai (atnaujinta 13.25 val.)

Kauno apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Vladimiras Kakoškinas.
Tomo Grigalevičiaus/15min.lt nuotr. / Vyriausiojo Kauno apygardos prokuroro pavaduotojas V.Kakoškinas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Piktnaudžiavimu ir korupcija įtariamo Kauno apylinkės prokuroro kabinete pirmadienį šeimininkavo Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai. Kratos atliekamos ir kitose su byla susijusiose vietose, kurių tyrimą kuruojantys prokurorai kol kas neatskleidžia.

Kauno miesto apylinkės prokuratūros III-iojo nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus prokuroro Egidijaus Blažio darbo diena pirmadienį prasidėjo ne taip, kaip tikėjosi pareigūnas. E.Blažio darbo kabinete apsilankę Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno skyriaus agentai prokurorui pranešė, jog jis yra įtariamas piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi ir kitais su tuo susijusiais nusikaltimais – kyšininkavimu ir papirkinėjimu.

Kratos tebevyksta

Generalinio prokuroro Algimanto Valantino sprendimu pradėjus ikiteisminį tyrimą, pirmadienį E.Blažio kabinete bei kitose, kol kas neatskleistose vietose, buvo atliktos kratos.

„Kratos metu buvo paimti dokumentai ir daiktai, turintys reikšmę bylai“, - pirmadienį žurnalistams sakė Kauno apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Vladimiras Kakoškinas.

Prokuroras prasitarė, jog kratos buvo atliekamos ne tik Kauno apylinkės prokuratūros pastate, tačiau ir kitose vietose. Paprašytas daugiau papasakoti apie jas, V.Kakoškinas patikino: „Kratos vyko ir kitose vietose, kur reikėjo, kur galėjome kažką surasti. Daugiau nieko nekomentuosiu, nes kratos vyksta ir šiuo metu“.

Nuo pareigų kol kas nenušalino

Ne vienerius metus Kauno apylinkės prokuratūroje dirbantis E.Blažys kol kas sulaikytas nebuvo. Kuomet įtarimai jam bus pareikšti oficialiai, įtariamajam gali būti paskirta kardomoji priemonė.
„Šiandien jis dar yra prokuroras“, - paklaustas, ar E.Blažys nebuvo nušalintas nuo pareigų, pareiškė V.Kakoškinas.

Su kokiomis bylomis dirbo įtariamasis, V.Kakoškinas atskleisti nesutiko. Paaiškinęs, jog šios informacijos paviešinimas gali pakenkti vykdomam ikiteisminiam tyrimui, vienas Kauno apygardos prokuratūros vadovų užtikrino, jog nei E.Blažio veikla, nei šiuo metu su juo susijęs tyrimas nesusijęs su vadinamąja Kauno pedofilijos byla.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min