Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno suaugusiųjų mokymo centro direktorius įtariamas kyšininkavimu

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnams atliekant ikiteisminį tyrimą, rugsėjo 9 dieną, įtariant kyšio priėmimu, darbo vietoje buvo sulaikytas Kauno suaugusiųjų mokymo centro direktorius Vitalijų Vėterį.

STT išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad irektorius buvo sulaikytas iškart po nusikalstamos veikos padarymo. Įtariama, kad V.Vėteris tiesiogiai savo naudai priėmė piniginį kyšį iš kompiuterine technika prekiaujančios įmonės atstovo, kaip padėką už laimėtą viešųjų pirkimų konkursą.

Kauno suaugusiųjų mokymo centro direktoriui įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl kyšininkavimo. Ikiteisminis tyrimas atliekamas ne tik dėl šio nusikalstamos veikos epizodo. V.Vėteris taip pat įtariamas ėmęs kyšius iš jo vadovaujamame centre besimokančių asmenų. Anot ikiteisminį tyrimą atliekančių STT Kauno valdybos tyrėjų, nusikalstamų veikų epizodų skaičius gali dar didėti.

Rugsėjo 10 dieną Kauno miesto apylinkės teismas V.Vėteriui paskyrė kardomąją priemonę –
suėmimą.

Kauno apygardos prokuratūros pranešime teigiama, kad jam gresia laisvės atėmimo bausmė iki šešerių metų.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min