Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno ugniagesiai gesino degantį autobusą

Vilniuje degė autobusas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Retai, tačiau autobusai irgi užsidega.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 28 gaisrai. Žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti.

Apie 17.08 val. Alytaus ugniagesiai gavo pranešimą, kad iš Jurgiškių gatvės daugiabučio namo 4-ame aukšte esančio buto veržiasi dūmai. Atskubėję ugniagesiai greitai užgesino sofą-lovą ir staliuką, o bute rado išsilydžiusį kroviklį su kraunamu telefonu.

Apie 18.05 val. Kaune, Raudondvario plente esančiame autobusų parke, užsiliepsnojo 2005 metais pagamintas miesto maršrutinis autobusas Solaris. Apdegė autobuso variklio skyrius, dalis salono, dvi keleivių sėdynės, aprūko vidus. Gaisrą iki atvykstant ugniagesiams dviem milteliniais gesintuvais užgesino budintis mechanikas. Po autobusu 10 kv. m polte  išsiliejo apie 10 litrų dyzelino.  Išsiliejusius teršalus, užbarstę pjuvenomis, surinko ugniagesiai, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Per praėjusią parą ugnis nuniokojo nemažai gyventojams priklausančių ūkinių pastatų. Pirmadienį ryte, apie 4.35 val., ūkinis pastatas užsidegė Anykščių rajone, Skiemonių miestelyje. Per gaisrą supleškėjo 2/3 pastato stogo, apie 0,5 tonos šieno, pradegė perdanga.

Apie 13 val. dėl neatsargaus elgesio su ugnimi gaisras kilo Joniškyje, Vingio gatvėje stovinčiame ūkiniame pastate. Sudegė plastikinis atliekų konteineris, apdegė medinės stogo konstrukcijos ir šiferinė danga.

Apie 22.30 val. ūkinis pastatas užsiliepsnojo Kauno rajone, Čekiškės miestelyje, Dubysos gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Sudegė apie 3 tonos šiaudų, 10 kubinių metrų lentų, pieno šaldytuvas ir medinis vežimas. Įvykis tiriamas.

Šiąnakt, apie 2 val., dar būdami gaisravietėje Čekiškės ugniagesiai pastebėjo degantį grupei savininkų priklausantį ūkinį pastatą Kilovos kaime. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira ugnimi. Per gaisrą supleškėjo daržinė, apie 20 tonų šieno ir 5 tonos šiaudų, apdegė ir dalis kito šalia stovinčio ūkinio pastato stogo. Manoma, kad daržinė buvo padegta.

Apie 3.40 val. Kauno rajone, toje pačioje Čekiškės seniūnijoje, Mikniavos kaime, kaip spėjama, buvo padegtas dar vienas ūkinis pastatas. Sudegė medinė daržinė ir apie 50 tonų šieno. Laimė, pavyko išgelbėti šalia stovintį medinį gyvenamąjį namą, o šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai dar atliko 13 kitų gelbėjimo darbų bei išgelbėjo vieną skęstantį žmogų. Apie 10 val. Jonavos ugniagesiai gavo pranešimą, jog miesto tvenkinyje skęsta žmogus. Atskubėję gelbėtojai ištraukė 50-metį vyrą ir perdavė medikams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min