Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kedžių namo gynėjai nerimauja, kad jų gretos mažėja

Prie Kedžių namų žmonės budi jau antrą parą
Aliaus Koroliovo nuotr. / Prie Kedžių namų žmonės paromis budintys žmonės išvargo.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mūšis už Drąsiaus Kedžio mergaitę verda ir elektroninėje erdvėje: kovotojai prieš pedofiliją skundžiasi, kad priešiškai nusiteikusių tarnybų atstovai žaibiškai ištrina internete jų platinamus skelbimus.

Vienas judėjimo „Drąsiaus kelias“ aktyvistų Vitalijus Keršis 15min.lt sekmadienį po vidurdienio pranešė, kad Kedžių šeimos būsto gynėjų gretos katastrofiškai silpnėja ir retėja.

„Yra labai daug žmonių pavargusių, kurie jau trečią parą nemiegoję. Žmonės perkaitę saulėje. Yra garbaus amžiaus disidentų, kuriuos teko vesti iki namų, kad artimieji jiems suleistų vaistų. Mes jų prašome pailsėti, bet jie aiškina, kad pailsės, kai numirs, ir žada grįžti po dviejų valandų“, – įspūdžiais dalijosi V.Keršis.

Kedžių namų gynėjai deda pastangas, kad sustiprintų savo gretas.

„Kviečiame naujus žmones prisijungti, tačiau negalime paskelbti informacijos internete. Tik įdedame – iškart išima“, – piktinosi V.Keršis. Jis dar pridūrė: „Jų tikslas dabar yra toks, kad čia liktų kuo mažiau žmonių.“

Sekmadienį per pietus likusių budėtojų gretose daugelis žmonių yra arba senyvo amžiaus, arba vaikai. Paskutiniai iš šeštadienį atvykusių baikerių paryčiais išvyko, tačiau žadėjo grįžti, sekmadienį ketinama kviesti ir kitų motoklubų atstovus.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min