Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelių gaidelis iš Telšių į savo „Audi A6“ gali žvilgtelėti tik pro užrakintus vartus

„Audi A6“ nugabentas į saugojimo aikštelę ir laukia teismo verdikto.
Giedros Akavickienės nuotr. / „Audi A6“ nugabentas į saugojimo aikštelę ir laukia teismo verdikto.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Telšių rajono Ryškėnų seniūnijos Užgirių kaime policininkams įkliuvo girtas vairuotojas, kuris vienerių metų laikotarpyje jau baustas už tokį pat pažeidimą. Devyniolikamečiui telšiškiui gresia „Audi A6“ konfiskavimas.

Pareigūnams sustabdžius automobilį „Audi A6“, nuo devyniolikamečio vairuotojo R.K. trenkė išdavikiškas kvapas. Įtarimas pasitvirtino: alkoholio matuoklis parodė 2,75  promilės. Tai sunkus girtumo laipsnis.

Negalinčiam atsisakyti įpročio vairuoti padauginus alkoholio jaunajam vairuotojui gresia rimti nemalonumai.

Policija primena, kad pakartotinis transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems arba apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, užtraukia vairuotojams teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo trejų iki ketverių metų su transporto priemonės konfiskavimu, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – administracinį areštą nuo dvidešimties iki trisdešimties parų su transporto priemonės konfiskavimu.

„Audi A6“ nugabenta į saugojimo aikštelę ir laukia teismo verdikto. Tad kelių gaidelis į savo  mašiną gali pasižiūrėti tik pro užrakintus vartus.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min