Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandinės cigaretės – ne tik atsarginiuose ratuose, bet ir pagalvėje

Muitinė
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Muitinė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Per praėjusį savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Raigardo, Šalčininkų, Lavoriškių, Medininkų kelio bei Kenos geležinkelio postuose sulaikė kontrabandinių cigarečių, kurių vertė siekė beveik 17 tūkst. litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.

Kaip informuoja Muitinės departamentas, Medininkų kelio poste muitinės pareigūnams įkliuvo vienas Lenkijos ir keli mūsų šalies piliečiai, žaliojo kanalo režimu mėginę iš Baltarusijos įsivežti kontrabandinių cigarečių už daugiau nei du tūkstančius litų. Lietuvaičiai nedeklaruotas cigaretes slėpė tarp asmeninių daiktų, drabužiuose bei įvairiuose automobilių salono vietose.

Lenkijos pilietis M.M.Ž., į mūsų šalį vykstantis krovininiu automobiliu Scania su puspriekabe, taip pat deklaravo, jog neleistinų prekių bei daiktų neveža. Tačiau po nuodugnios automobilio apžiūros vairuotojo kabinoje už sėdynės, daiktinėje ir po drabužiais buvo atrasta paslėptų cigarečių daugiau nei už 1 tūkst. 200 litų.  

Raigardo, Lavoriškių ir Šalčininkų kelio postuose kontrabandinės cigaretės buvo konfiskuotos iš mūsų ir iš kaimyninės valstybės piliečių, kurie iš Baltarusijos sieną kirto žaliojo kanalo režimu ir deklaravo, jog neleistinų prekių bei daiktų neveža.   

„Nereikalingų“ cigarečių Medininkų ir Šalčininkų kelio postuose muitinės pareigūnai aptiko ir tikrindami maršrutinius autobusu „Minskas-Kaunas“ bei „Baranovičiai-Vilnius“. Kaip jau įprasta, daugiau kaip pusę tūkstančio kainuojančios cigaretės buvo sukaišiotos į įvairias autobuso salone esančias ertmes.

Tuo tarpu Kenos geležinkelio poste muitininkai, patikrinę traukinį „Charkovas-Kaliningradas“, pirmojo vagono tambūro lubose atrado įrengtą slėptuvę, iš kurios ištraukė per 200 pakelių cigarečių beveik už 2 tūkst. litų. Šio radinio šeimininkas taip ir neatsirado. 

Sekmadienį paryčiais Vilniaus TM mobiliosios grupės pareigūnai kelyje Vilnius–Lyda sustabdė Lenkijos piliečio vairuojamą krovininį automobilį Volvo su priekaba. Įtartiną automobilį muitinės pareigūnai apžiūrėjo panaudoję tankio matuoklį. Paaiškėjo, kad automobilio atsarginiuose ratuose slėpėsi daugiau kaip pusantro tūkstančio pakelių cigarečių „More“ su rusiškomis banderolėmis. Nelegaliai vežamų cigarečių rinkos kaina – beveik 10 tūkst. litų. 

Po poros valandų tame pačiame kelyje sustabdę automobilį Renault, kurį vairavo pilietis V.B., muitinės mobiliosios grupės pareigūnai keleivės V.B. rankinėje ir pagalvėje atrado pusę šimto pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Sulaikytų cigarečių vertė – daugiau kaip pusketvirto šimto litų.

Panašų kiekį kontrabandinių cigarečių su trečiųjų šalių banderolėmis muitinės pareigūnai atrado ir piliečio J.R. automobilio Volkswagen salone. Automobilį patikrai mobiliosios grupės pareigūnai sustabdė ankstų sekmadienio rytą 103 kelyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min