Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandinės cigaretės „puošė“ automobilį it Kalėdų eglutę

Aptiktos cigaretės
Muitinės departamento nuotr. / Aptiktos cigaretės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 29 d. Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai įvairiuose kelio postuose sulaikė kontrabandinių cigarečių daugiau kaip už 18 tūkst. Lt. Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.

Pavakare iš Baltarusijos į Lietuvą pro Medininkų kelio postą „Opel“ automobiliu vyko mūsų šalies pilietis M. Š. Muitininkai patikrai sustabdė įtarimus sukėlusį automobilį ir jį apžiūrėjo. Tačiau nei automobilio salone, nei kitose „įprastose“ vietose jokių slėptuvių neaptiko. Tuomet žvilgtelėjo į kuro baką. Panaudoję fibroskopą, kuro bake muitininkai aptiko degaluose „besimaudančias“ cigaretes, kurių vertė – per pustrečio tūkstančio litų, teigiama pranešime spaudai.

Likus valandai iki vidurnakčio pro tą patį kelio postą mėgino praslysti ir iš Baltarusijos pargrįžtantis Lietuvos Respublikos pilietis A.G. su automobiliu „Ford“. Patikinti, jog pilietis A. G. vežasi tik 2 pakelius cigarečių savo reikmėms, muitinės pareigūnai mandagiai pasisiūlė nuodugniau apžiūrėti automobilį. Priekinėse automobilio durelėse ir po priekiniais sparnais buvo įrengtos slėptuvės. Negana to, paaiškėjo, jog automobilis turi dvigubą dugną. Iš visų automobilyje įrengtų slėptuvių muitinės pareigūnai ištraukė įvairių nedeklaruotų cigarečių už beveik 9 tūkst. Lt.

Nepasisekė Lietuvos Respublikos piliečiui S. K., kuris ankstyvą rytą automobiliu „Volkswagen “ į Lietuvą iš Baltarusijos žaliuoju kanalu grįžo pro Raigardo kelio postą. Asmeniniuose S. K. krepšiuose muitininkai aptiko neleistinų gabenti cigarečių beveik už tūkstantį litų.

Raigardo kelio poste sulaikytas automobiliu „Mercedes Benz“ į Lietuvą vykstantis Baltarusijos pilietis A. K. pralinksmino muitinės ir pasienio pareigūnus. Tarsi nuo kalėdinės eglutės šie nuėmė apie 200 įvairių kontrabandinių cigarečių pakelių už beveik pusantro tūkstančio litų. Nedidelės slėptuvės buvo įrengtos po priekine automobilio panele, keleivio priekine sėdyne esančioje nišoje, po variklio dangčiu oro padavimo angose, išorėje už užpakalinio bamperio. Muitininkai juokavo, kad jau senokai nematė taip dailiai kontrabandinėmis cigaretėmis apkaišyto automobilio.

Prieš pietus Lavoriškių kelio poste muitinės pareigūnai patikrino iš Baltarusijos atvykstantį maršrutinį autobusą „Postav–Vilnius“. Įvairiose salono vietose mėtėsi apie 20 niekam „nereikalingų“ pakelių cigarečių beveik už šimtą litų.

Pavakary tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai atkreipė dėmesį į iš Baltarusijos pargrįžtantį mūsų šalies piliečio O. Ch. vairuojamą automobilį „Mercedes Benz“. Nuodugniai apžiūrėdami automobilį, muitininkai pastebėjo, kad į automobilio maitinimo sistemą kuras patenka iš papildomos talpos, kuri įrengta po variklio dangčiu. Išėmę kuro baką, muitinės pareigūnai vietoj kuro jame atrado kontrabandinių cigarečių beveik už 3 tūkst. Lt.

Vos po keliolikos minučių buvo patikrintas dar vienas mūsų šalies piliečio V. M. vairuojamas automobilis „BMW“. Iš kaimyninės valstybės pargrįžtantis vyras patikino neleistinų daiktų neturįs. Tačiau priekinių sėdynių atlošuose įrengtose slėptuvėse muitinės pareigūnai aptiko apie 200 pakelių įvairių cigarečių už beveik pusantro tūkstančio litų.

Prieš pietus muitinės pareigūnai patikrino per Šalčininkų kelio postą į Lietuvą vykstantį maršrutinį autobusą „Setra“. Jame atrasta bešeimininkių cigarečių daugiau nei už pusę tūkstančio litų.
Šalčininkų kelio poste vėlyvą vakarą muitininkai sustabdė iš Baltarusijos grįžtantį Lietuvos Respublikos piliečio J. G. vairuojamą automobilį „Volkswagen“. Dvigubame automobilio dugne rasta neleistinų cigarečių „Minsk Super Slims“ ir „Premjer Lioghkije“, kurių vertė siekia beveik 2 tūkst. Lt.

Kenos geležinkelio poste traukinyje „Maskva-Kaliningradas“ atlikdami muitinį tikrinimą, įvairiose traukinio vietose įrengtose slėptuvėse muitinės pareigūnai atrado bešeimininkių cigarečių daugiau kaip už pusketvirto tūkstančio litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min