Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrabandininkai cigaretes slėpė rate ir posparniuose

Aptiktos kontrabandinės cigaretės.
Kauno teritorinės muitinės nuotr. / Aptiktos kontrabandinės cigaretės.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno teritorinė muitinė pranešė, kad gruodžio 21 d. muitinės pareigūnai Kybartų kelio poste sulaikė du automobilius „Audi“ ir jais nelegaliai vežamų cigarečių daugiau kaip už 34 tūkst. Lt.

Daugiausia kontrabandinių cigarečių rasta Kybartų kelio poste apie 21 val. Į posto teritoriją atvyko Rusijos piliečio vairuojamas automobilis „Audi 100“. Nors vairuotojas teigė, kad deklaruojamų prekių neveža, pareigūnai nusprendė detaliai patikrinti transporto priemonę. Įtarimai pasitvirtino, kai kuro bake, atsarginiame rate ir posparniuose buvo surastas paslėptas rūkalų krovinys – 61400 vnt. „Lifa“ cigarečių daugiau kaip už 20 tūkst. Lt.

Panašus atvejis užfiksuotas keliomis valandomis vėliau. Į postą atvyko automobilis „Audi 80“, vairuojamas Rusijos piliečio. Nors vairuotojas taip pat teigė, kad nieko neveža, pareigūnai nusprendė detaliai patikrinti transporto priemonę. Šį kartą automobilyje įrengtose slėptuvėse buvo rasta 42600 vnt. cigarečių „Viceroy“ daugiau kaip už 14 tūkst. Lt.

Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o nelegalūs cigarečių kroviniai, kaip ir juos gabenusios transporto priemonės, sulaikyti.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min