Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kybartų pataisos namų pareigūnai sulaikė 5 asmenis, į pataisos įstaigą permetusius alkoholio

Kalėjimas
AFP/Scanpix nuotr. / Kalėjimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienio vakarą, apie 19.03 val., Kybartų pataisos namų pareigūnai vaizdo stebėjimo kameromis užfiksavo, kaip prie įstaigos teritorijos atvažiavo automobilis „Audi-A4“. Iš minėto automobilio išlipo trys jaunuoliai, rankose nešini paketais.

Kaip informuoja Kalėjimų departamentas, jaunuoliai į pataisos namų teritoriją permetė 12 paketų, vėl įsėdo į automobilį ir bandė pasišalinti. Kybartų pataisos namų pareigūnų operatyvumo dėka, minėtas automobilis sulaikytas. Automobilyje sėdėjo penki asmenys, kurie, būdami pasienio ruože, neturėjo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

Buvo iškviesti Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, jiems perduoti sulaikyti asmenys. Vėliau minėti asmenys ir paketai perduoti Vilkaviškio r. policijos pareigūnams dėl administracinės teisės pažeidimų protokolo surašymo.

Buvo nustatytos sulaikytųjų asmenų tapatybės: vairuotojas - V. S. (gim. 1992 m.), K.B. (gim. 1988 m.), M.E.D. (gim. 1990 m.), D.V. (gim. 1985 m.), L.Š. (gim. 1982 m.) Visi sulaikyti piliečiai – kauniečiai.

Taip pat pareigūnai perėmė ir 12 paketų, kuriuose buvo dešimt 0,5 talpos butelių su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą, 4 mobiliojo ryšio telefonai, SIM kortelės.

2010 m. rugpjūčio 19 d., apie 21.00 val., Kybartų pataisos namų Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai vaizdo stebėjimo kameromis užfiksavo, kaip prie įstaigos teritorijos priėjo nenustatytas asmuo nešinas krepšiu.

Pareigūnai operatyviai bandė asmenį sulaikyti, tačiau šis metė turimą krepšį ir skubiai pasišalino. Patikrinus radinį jame rasta ir paimta 7 buteliai 0,5 talpos su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą.

Per pirmąjį šių metų pusmetį Kybartų pataisos namų pareigūnai užkardė 15 permetimų atvejų, jų metu sulaikyti 8 asmenys, jie patraukti administracinėn atsakomybėn. Pasak čia dirbančių pareigūnų, dažniausiai bandoma permesti mobiliojo ryšio telefonų – per pirmąjį pusmetį pareigūnai perėmė 71 aparatą, taip pat SIM kortelių alkoholio, mielių ir kt.

Kalėjimų departamento 2010 m. rugpjūčio 23 d. duomenimis, Kybartų pataisos namuose laisvės atėmimo bausmę atlieka 399 nuteistieji.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min