Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

M.Gelažnikas taikytis su gydytoju neketina, laukia ilgas bylinėjimasis

Marius Gelažnikas
Viganto Ovadnevo nuotr. / Marius Gelažnikas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Verslininkas ir pramogų pasaulio atstovas Marius Gelažnikas galimybės taikytis su tariamai operacijos metu jam plaštaką dar labiau suluošinusiu gydytoju Kęstučiu Blizniku nemato. Tai trečiadienio rytą Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme vykusiame taikinamajame posėdyje pareiškė verslininko advokatas Rimantas Simaitis.

Po pusvalandį posėdyje padarytos pertraukos, kurios metu K.Blizniko advokatui leista susipažinti su M.Gelažniko paruoštu priešpriešiniu skundu, išklausęs abiejų pusių pozicijas dėl šio skundo pagrįstumo, teisėjas pasiteiravo, ar pertraukos metu nebuvo susitarta dėl galimybės susitaikyti. „Tokios galimybės nematome“, – pareiškė R.Simatis.

Panašios pozicijos laikėsi K.Blizniko, nedalyvavusio teismo posėdyje, advokatas. Pasak jo, gydytojo reputacijai padaryta nepataisoma žala.

Rugsėjo 8-ąją M.Gelažniko teismui įteiktame skunde gydytojas kaltinamas aibe pažeidimų, tarp kurių: ligos istorijos klastojimas, laisvės atėmimas ir kt. Į teismą kreipęsis K.Blizniko advokatas pabrėžė manąs, kad šis skundas nesusijęs su byla, nes jos tikslas – nustatyti, ar operacija buvo atlikta tinkamai.  „Ekspertų išvadoje teigiama, kad operacija buvo atlikta tinkamai“, – akcentavo advokatas.
 

Po antros paskelbtos pertraukos posėdžio teisėjas paskelbė tenkinąs M.Gelažniko skundą. Taigi bylos eigą perims prokuratūra, spręsianti, ar reikia pradėti ikiteisminį tyrimą dėl M.Gelažniko skunde įvardytų neva K.Blizniko atliktų nusikaltimų.

Kaip jau buvo skelbta seniau, gydytojas mano profesionaliai atlikęs savo darbą, todėl už viešą šmeižtą bei įžeidimą siekia buvusiam pacientui baudžiamosios atsakomybės.

Komentarai
Šioje istorijoje Marius Gelažnikas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min