Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maišiagaloje užsiliepsnojo dujotiekis (atnaujinta 20.37 val. – liepsną galėjo įžiebti žaibas)

Milžiniškas gaisras: Širvintų rajone sprogo dujotiekis
Vilniaus ugniagesių nuotr. / Praėjusių metų spalį milžiniškas gaisras po dujotiekio sprogimo kilo Širvintų rajone.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienio vakarą Vilniaus rajone, Maišiagalos miestelyje, užsidegė dujotiekis.

Bendrasis pagalbos centras (BPC) pranešimą apie nelaimę telefonu iš vietos gyventojų gavo 19.19 val.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Dujų avarinei tarnybai.

Papildyta 20.23 val. Reali padėtis Maišiagaloje antradienio vakarą anaiptol nėra tokia grėsminga, kokį įspūdį buvo galima susidaryti remiantis pirmine BPC išplatinta informacija.

15min.lt išsiaiškino, kad nerimas kilo vienam vietos gyventojui, kuris važiuodamas pro dujotiekį per lietų pamatė apie metro aukščio liepsnas. Pilietis informavo apie tai specialiąsias tarnybas. 

Į įvykio vietą atvykę dujininkai konstatavo, kad vyksta „normalus technologinis procesas“, specialistai to net nevertina kaip avarijos. Pavojus dujotiekiui ar žmonėms negresia.   

Dujų avarinės tarnybos dispečeris 15min.lt žurnalistui kelis kartus pakartojo, kad „nieko ten baisaus“ ir „viskas ten normaliai“. Paprašytas paprastai paaiškinti, kaip dujotiekyje atsiranda ugnis, jis teigė negalintis to padaryti ir sakė, jog profesionaliems dujininkams tokių klausimų nekyla. Pašnekovas neatmetė galimybės, kad liepsną įžiebė žaibo iškrova, tačiau kartojo, kad joks rimtas pavojus nebuvo kilęs.

Liepnojo vadinamoji dujotiekio žvakė – atvamzdis, slėgiui sumažinti ir dujoms iš sistemos pašalinti numatyta speciali įranga.

Praėjus mažiau nei valandai po grėsmingo pranešimo ugniagesių gelbėtojų ekipažai grįžo į būstinę. Maišiagalos gyventojams incidentas jokių nepatogumų taip pat nesukėlė, miestelio gyvenimas toliau teka ramia vaga.

Komentarai
Šioje istorijoje Žaibas, Maišiagala
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min