Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijampolės policijos komisariato tyrėjas įtariamas ėmęs kyšį

Kyšis
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Kyšis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Operatyvus tyrimas, kurį atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos skyriaus pareigūnai, o jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo (ONKT) skyriaus prokuroras, padėjo išaiškinti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus tyrėją P.K., įtariama, ėmusį kyšius už neteisėtų įgaliojimų vykdymą.

„Ilgametė tokio pobūdžio baudžiamųjų bylų patirtis ir nuolatinis bendradarbiavimas su ikiteisminio tyrimo institucijomis padėjo greitai atskleisti galimai šią nusikalstamą veiką įvykdžiusį valstybės tarnautoją. Pareigūnas prisipažino padaręs šį nusikaltimą ir nuoširdžiai dėl to gailisi. Tai lengvinamoji aplinkybė, įprastai teismas į tai atsižvelgia“, – kalbėjo ikiteisminį tyrimą kontroliavęs Kauno apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokuroras.

Per ikiteisminį tyrimą nustatyta, jog pareigūnas neužfiksavo vienos moters galimai padarytų administracinių pažeidimų ir už tai paėmė 600 litų kyšį.

Pareigūnas iš einamų pareigų atleistas. Jam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už šį nusikaltimą tyrėjas gali netekti teisės dirbti tam tikrą darbą arba užsiimti tam tikra veika ar netekti laisvės šešeriems metams. Artimiausiu metu šią bylą nagrinės ir sprendimą priims Marijampolės rajono apylinkės teismas.

Per keturis šių metų mėnesius Kauno apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokurorai teismui perdavė 6 kyšininkavimu įtariamų asmenų baudžiamąsias bylas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min