Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijampoliečiai „Kalašnikovu“ apšaudę namą ir nužudę miegančią merginą kalės ilgus metus

Marijampolės šaudytojų teismas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Marijampolės šaudytojų teismas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno apygardos teisme paskirtos bausmės apšaudžiusiems namą ir nušovusiems ten miegojusią merginą bei sužeidusiems moterį vyrams: jau 8 kartus teistas 33 metų Martynas Rinkevičius nubaustas 10 metų nelaisvės, 29 metų Martynas Grigorius – 14, 7 kartus teistas 32 metų Egidijus Galinis – 12 metų. 37 metų Dainius Kulboka, kuris nusikaltėliams davė ginklus, paskirta 13 mėnesių įkalinimo.

Taip pat artimiesiems nuteistieji turės atlyginti 40 tūkst. litų neturtinės žalos.

15min.lt primena, kad 2012 metų birželio 16-osios rytą iš „Kalašnikov“ automato ir pistoleto „Agram“ buvo apšaudytas namas Marijampolės savivaldybės Katiliškių kaime, kuriame gyveno gerai policijai žinomi broliai Audrius ir Gintaras Žemininkai.

Kulkos kliudė pirmame aukšte miegojusią 24 metų merginą ir antrame aukšte buvusią moterį. Mergina po trijų valandų mirė ligoninėje.

Kulkos kliudė pirmame aukšte miegojusią 24 metų merginą ir antrame aukšte buvusią moterį. Mergina po trijų valandų mirė ligoninėje.

Miegančiai merginai pataikė dvi kulkos. Viena – į koją, kita – į galvą. Viena kulka pataikė ir čia gyvenančių brolių tetai į koją.

Apšaudytame name gyvenę broliai ne kartą teisti už vagystes, vienas iš jų teistas ir už plėšimą. Žuvusioji buvo vieno iš brolių draugė.

Manoma, kad tokiu būdu broliams bandyta keršyti.

Vyrams buvo pareikšti kaltinimai pagal penkis Baudžiamojo kodekso straipsnius - tyčinis nužudymas kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu dėl chuliganiškų paskatų, pasikėsinimas nužudyti du ir daugiau žmonių kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu dėl chuliganiškų paskatų, neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, viešosios tvarkos pažeidimas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min