Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Miegančią motiną kirviu užkapojęs Vaidas Mižutavičius už grotų sėdės 13 metų

Vaidas Mižutavičius
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Vaidas Mižutavičius
Šaltinis: 15min
1
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių apygardos teisme paskelbtas nuosprendis motiną kirviu užkapojusiam Vaidui Mižutavičiui. Jis balandžio mėnesį aplankė motiną su keliais buteliais alaus. Anot paties V.Mižutavičiaus, jis motiną užkapojo miegančią – už tai, kad išvadino jį necenzūriniais žodžiais ir neleido pasilikti namuose ilgesniam laikui.

Balandžio 9 dieną V.Mižutavičius paskambino motinai ir pasiprašė į svečius. Atvyko pas ją į Legotės kaimą (Kelmės r.) apie 14 valandą. Kaip paskoja pats nuteistasis, jis tuo metu buvo išgėręs pusę litro alaus ir jautėsi lengvai apsvaigęs.

Pas motiną jis atsivežė lauktuvių – penkis litro talpos plastikinius 7,5 laipsnių stiprumo alaus butelius, kuriuos gėrė kartu.

Jis paėmė kirvį ir porą kartų trenkė miegančiai mamai. Vėliau labai išsigando savo poelgio. 

Tuomet V.Mižutavičius paprašė mamos, kad ši leistų jam čia pagyventi keletą dienų, kol susiras darbą. Motina, anot nuteistojo, pasakė, kad valkatų jai nereikia.

Tuomet jie apsižodžiavo necenzūriniais žodžiais ir apsistumdė. Po visko, anot nuteistojo, motina jam spjovė į veidą ir nuėjo miegoti.

Kai motina užmigo sūnus teigia buvęs vidutiniškai išgėręs. Jis paėmė kirvį ir porą kartų trenkė miegančiai motinai. Vėliau labai išsigando to, ką padarė. Padėjo kirvį atgal į vietą ir spruko. Vėliau jis pareigūnams viską prisipažino.

V.Mižutavičius tvirtina, kad blaivus taip nebūtų galėjęs pasielgti. Tyrimas parodė, kad motinos veidas ir galva mirtinai sužaloti mažiausiai keturiomis kirstinėmis žaizdomis. Po smūgių lūžo ir ištrupėjo veido kaulai.

Už šį nusikaltimą V.Mižutavičiui skirta 13 metų nelaisvės. Artimiesiems jis turės sumokėti 4 750 eurų moralinei ir materialinei skriaudai atlyginti.

Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min