Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujos įtariamojo prievartautojo aukos dar neatsiliepė, bet Arturas Vasilevskis jau stojo prieš teismą

A.Vasilevskis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / A.Vasilevskis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

VPU studentas A.Vasilevskis, galimai užpuolęs ir grasindamas peiliu seksualiai prievartavęs keturias 13–17 metų mažametes bei dvi 20-ies metų merginas, stojo prieš teismą, tačiau posėdį teko atidėti.

Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį bandė pradėti nagrinėti rezonansinę baudžiamąją bylą dėl šešių merginų ir mažamečių mergaičių seksualinio prievartavimo.

Kaip žinoma, ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2010 m. gegužės–rugsėjo mėn. laikotarpiu 23-ejų metų įtariamasis, Vilniaus Pedagoginio universiteto (VPU) studentas Arturas Vasilevskis užpuolė ir grasindamas peiliu seksualiai prievartavo keturias 13–17 metų mažametes mergaites ir dvi 20-ies metų merginas. Visos nusikalstamos veikos padarytos Vilniaus mieste: miškeliuose, parke arba automobilyje.

Pavasarį prokuratūra išplatino įtariamojo nuotrauką ir prašė visuomenės pagalbos nustatant visas žagintojo aukas, tačiau naujos nukentėjusiosios neatsiliepė.

A.Vasilevskiui pareikšti įtarimai dėl seksualinio prievartavimo su mažamečiais ir nepilnamečiais. Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už šias nusikalstamas veikas numato griežčiausią – 13 metų laisvės atėmimo bausmę.

Bylą nagrinėjantis teisėjas vos atėjęs į salę pranešė, kad teismas savo nuožiūra iš anksto yra nutaręs šią bylą nagrinėti neviešai, nes privalo būti išsaugota tam tikra nukentėjusiųjų asmeninė informacija.

Į teismą susirinkus ne visiems proceso dalyviams, procesą ketvirtadienį teko atidėti.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min