Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nors nukentėjusiojo nerasta, tačiau smurtautojui įtarimai pareikšti

Kumštis
Photos.com nuotr. / Kumštis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjo 2 d. vieno interneto portalo lankytojai Nusikaltimų ir nelaimių skyriuje išvydo vaizdo kamera užfiksuotą vaizdą, kaip du asmenys, smūgiuodami rankomis ir kojomis į galvą, muša vyriškį. Šalia esantys keletas vyrų stebi šį vaizdą ir į situaciją visai nereaguoja, praneša Šiaulių apskrities VPK.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, Šiaulių miesto policijos pareigūnai jau kitą dieną dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kriminalistai išsiaiškino, kad įvykis buvo rugpjūčio 26 d. Ežero ir Vilniaus gatvių sankirtoje, prie buvusios „Ežerėlio“ parduotuvės.

Rugsėjo pabaigoje jų kruopštus ir kantrus darbas davė rezultatų – buvo nustatyti vyrą talžę įtariamieji. Tai pareigūnams gerai pažįstamas 32-ejų metų to paties mikrorajono, kuriame padarytas nusikaltimas, gyventojas H.J., kuriam talkino dar nė trylikos metų nesulaukęs paauglys. Deja, nukentėjusiojo asmenybės kol kas nustatyti nepavyko.

Kadangi įtariamasis kaltę pripažino, jam dėl viešosios tvarkos pažeidimo pareikšti įtarimai. Už analogišką nusikaltimą jis jau yra teistas 2004 metais. Mat 2003 metų rugsėjo mėn. jis Tilžės gatvėje necenzūriniais žodžiais ir nepadoriu elgesiu trikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Nuo šio vyro kumščių yra kentėjusi ir jo žmona, ir kaimynas, ir net nepažįstami asmenys. Dėl to, kad girtas pažeidė viešąją tvarką, jis ne kartą baustas administracine tvarka.

H.J. šį kartą surengė linčo teismą, anot jo, už tai, kad vyras iš vieno vaiko paėmęs mobilųjį telefoną. Savo agresyviu elgesiu jis demonstravo paaugliui, kaip reikia „tvarkyti“ reikalus ir šiai egzekucijai paskatino nepilnametį. Kadangi pastarasis dar neturi keturiolikos metų, tai baudžiamojon atsakomybėn jis patrauktas nebus. Tačiau niekas negali garantuoti, kad išmoktos pamokos jis nebandys kada nors dar kartą pakartoti.

Komentarai
Temos Tyrimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min