Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteisti narkotikų dideliais kiekiais platintojai

Klaipėdos vyriausiasis policijos komisariatas.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Už narkotikų platinimą iš viso nuteisti aštuoni prekeiviai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Už labai didelio kiekio narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą Klaipėdoje griežtomis bausmėmis nuteisti penki organizuotos nusikalstamos grupės nariai ir trys pavieniai asmenys.

Anksčiau ne kartą teisti grupės nariai 45 metų Raimondas Kirkickas, 38 metų Saulius Rimeika, 32 m. Ramūnas Venckus, 39 m. Alfonsas Ežerskis, 38 m. Darius Mulskis bei pavieniai asmenys – 32 m. Jevgenij Parafeinikov, jo bendraamžis Algis Žukauskas ir 42 m. Daivaras Trušas  Klaipėdos apygardos teismo sprendimu už grotų turės praleisti nuo 4 iki 11 metų.

Griežčiausias bausmes teismas skyrė šios grupės organizatoriams – S. Rimeikai ir R.Kirkickui: jie nuteisti atitinkamai 11 metų. ir 10 su puse metų laisvės atėmimo bausmėmis, jas atliekant pataisos namuose. R. Kirkickas dėl sunkios ligos nuo šios bausmės atlikimo atleistas.

Ikiteisminiu tyrimu nustatyta, kad R. Kirkickas ir S. Rimeika 2006 metų kovą tarp savęs susitarė platinti psichotropines ir narkotines medžiagas ir, pasiskirstę vaidmenimis, į šią nusikalstamą veiką įtraukė kitus kaltinamuosius.

Nustatyta, kad tais metais ne mažiau kaip aštuonis kartus kaltinamieji įgijo, laikė, gabeno ir Klaipėdoje bei rajone dideliais kiekiais platino MDMA tabletes (jų pardavė per 1000 vienetų), amfetaminą ir metamfetaminą. Kelias šių narkotinių medžiagų partijas kaltinamieji pardavė pirkėju apsimetusiam Nusikalstamos veikos imitavimo modelio dalyviui, kitus kartus buvo policininkų sulaikyti, kai automobiliu neteisėtai jas gabeno.

„Klaipėdos apygardos teismo priimtas apkaltinamasis nuosprendis narkotikų platintojų byloje pabaigė vieną bendro didelio tyrimo, kurį nuo 2006 m. gegužės iki 2008 m. gruodžio mes vykdėme kartu su Lietuvos kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo 2 –osios valdybos pareigūnais, etapą“, – sakė Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras Vitalijus Gulenkovas.

Prokuroro teigimu, bendras šio tyrimo rezultatas – jau nuteista 20 asmenų už narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą bei kitus nusikaltimus, o 31 metų Rusijos piliečio A. L. atžvilgiu dėl Lietuvoje padarytų šio pobūdžio nusikalstamų veikų baudžiamasis persekiojimas perduotas vykdyti Rusijos Federacijos teisėsaugininkams. 
 
 
 
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min