Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje avariją sukėlęs neblaivus „Mercedes“ vairuotojas pats sau išsikvietė policiją

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį apie 20 val. Smėlynės gatvėje neblaivus vairuotojas atsitrenkė į kitą automobilį. Vos ant kojų pastovintis vyras nusprendė pats paskambinti policijai ir pasakyti, kas įvyko.

Avarija įvyko Smėlynės gatvėje, ties įvažiavimu į prekybos centrą „Maxima“. Automobilį „Audi“ vairavusi moteris važiavo Rožyno mikrorajono link.

Priešpriešine kryptimi tiesiai važiavęs „Mercedes“ varuotojas netikėtai nusprendė apsisukti ir atlikdamas manevrą trenkėsi į „Audi“ vairuotojos dureles.

Tuo metu šioje gatvės atkarpoje daugiau eismo dalyvių nebuvo, tad „Audi“ vairuotoja pasitraukė į pirmą juostą. Automobilį kliudęs ir apsisukęs „Mercedes“ vairuotojas sustojo automobilių stovėjimo aikštelėje.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

„Audi“ vairuotoja buvo pasiryžusi pildyti eismo įvykio deklaraciją. Pradėjus šią procedūrą moteriai kilo įtarimas, kad „Mercedes“ vairuotojas – neblaivus. Vyras neslėpė, kad yra išgėręs, bet su savo kalte sutikti nenorėjo.

Moteris jau buvo bepradedanti rinkti bendrojo pagalbos centro numerį, tačiau „Mercedes“ vairuotojas pats nusprendė kreiptis į policiją ir pranešti apie įvykį.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Atvažiavusių policijos pareigūnų vyras nuolat klausinėjo, kaip įvyko avarija. Pats papasakoti avarijos aplinkybių vairuotojas nebesugebėjo.

Jam sunkiai sekėsi pūsti ir į alkoholio matuoklį. Įpūsti reikiamą oro kiekį vyrui pavyko dešimtu bandymu. Netrukus matuoklio ekrane pasirodė skaičiai, skelbiantys apie vidutinį 2,36 promilės girtumą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Vairuotojui surašytas protokolas, o automobilis nugabentas į saugomą aikštelę. Nors vairuotojas reikalavo grąžinti dokumentus ir buvo pasiryžęs važiuoti toliau, namo jam teko grįžti taksi.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min