Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje po eismo įvykio dėl aplinkybių nesutarė nei vairuotojos, nei liudytojai

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį apie 16 val. Panevėžyje, Dariaus ir Girėno bei Klaipėdos gatvių sankryžoje įvyko avarija. Jos metu sudaužyti abu incidente dalyvavę automobiliai. Žmonėms sužalojimų išvengti pavyko.

Avarija įvyko tuomet, kai „Audi“ vairavusi mergina sankryžoje suko į kairę. Jai pradėjus manevrą, sankryžoje pasirodė „Volkswagen“, kuris priešinga kryptimi važiavo tiesiai. Abi transporto priemonės susidūrė. Incidento metu žmonės sužalojimų nepatyrė, todėl avarijos dalyviai galėjo pildyti eismo įvykio deklaraciją.

Tačiau šioje avarijoje prireikė pareigūnų įsikišimo, kadangi automobilius vairavusios moterys įrodinėjo savo tiesas. „Volkswagen“ vairuotoja tvirtino, kad ji tiesiai važiavo degant žaliam šviesoforo signalui.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

„Audi“ vairavusi mergina teigė, kad ji įvažiavo į sankryžą taip pat degant žaliai šviesai ir užsidegus geltonam signalui ruošėsi baigti pradėtą manevrą. Ji tikino, kad „Volkswagen“ į sankryžą įvažiavo jau degant geltonai šviesai.

„Pas mane automobilyje ant galinės sėdynės, keleivio pusėje, specialioje kėdutėje sėdėjo vienerių metų ir septynių mėnesių vaikas. Specialiai juk nerizikavau, laukiau, kol galėsiu pabaigti manevrą. Visa laimė, kad „Passat“ trenkėsi į automobilio priekį, o ne į dureles. Tuomet viskas galėjo pasibaigti tragedija. Dabar sudaužyta tik mašina. Svarbiausia, kad vaikas ir pačios esame sveikos“, – kalbėjo „Audi“ vairuotoja.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Nė viena moteris neprisiėmė atsakomybės, tad ginčo sprendimą perėmė policijos pareigūnai. Šiems atvykus, savo žodį tarė ir eismo įvykio liudytojai. Kaip ir vairuotojų, taip ir liudytojų parodymai taip pat buvo skirtingi.

Vienas vyras gynė „Volkswagen“ vairuotoją ir teigė, kad ji važiavo degant žaliai šviesai. Pensininkų pora stojo į „Audi“ vairuotojos pusę ir pareiškė, kad „Volkswagen“ į sankryžą įvažiavo netgi per raudoną šviesoforo signalą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Policijos pareigūnai užfiksavo liudytojų parodymus, vairuotojų paaiškinimus, išmatavo ir įvertino avarijos vietą. Policininkai teigė, kad avarijos kaltininkas paaiškės po tyrimo.

Ši sankryža – viena avaringiausių mieste, tačiau vaizdo stebėjimo kameromis ji nefilmuojama.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min