Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje „Rover“ išlaužė turėklus ir ant jų pakibo, o vairuotojas paspruko

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panevėžyje apie 3 val. 30 min. Taikos alėjos ir Respublikos gatvių sankryžoje avariją patyrė „Rover“ vairuotojas. Jis automobiliu rėžėsi į turėklus ir iš įvykio vietos pasišalino.

Pagal ant asfalto likusias stabdymo žymes matyti, kad automobilis „Rover“ važiavo Taikos alėja, o pasiekęs T formos sankryžą nulėkė tiesiai į turėklus. Penkiolikos metrų stabdymo kelias tęsėsi iki pat tos vietos, kur automobilis užšoko ant šaligatvio.

Nedaug trūko, kad automobilis būtų visiškai išlaužęs atitvarus ir nuskriejęs į buvusios spirito gamyklos „Sema“ teritoriją.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Vairuotojui pavyko išvengti smūgio į masyvią šviesoforo konstrukciją, tačiau turėklus išlaužęs „Rover“ ant jų pakibo. Atvykę policijos pareigūnai įvykio vietoje vairuotojo nerado.

Pagal valstybinius numerius „Rover“ registruotas Vilniaus gyventojo vardu, tačiau manoma, kad automobilis gali priklausyti kitam asmeniui.

Apžiūros metu automobilyje buvo rasta ir dar viena valstybinių numerių lentelė su kitokiu raidžių ir skaičių deriniu. Keleivio pusėje ant grindų mėtėsi benzino kvapą skleidžianti žarna, voliojosi alaus skardinė.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Policijos pareigūnai aiškinsis, kas vairavo transporto priemonę ir dėl kokių priežasčių pasišalino iš įvykio vietos. Ant sulaužytų turėklų pakibusį „Rover“ nukėlė techninės pagalbos automobilis. Apdaužyta transporto priemonė nuvežta į saugomą aikštelę.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

VIDEO: „Rover” avarija
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min