Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje vilkikas į šipulius sudaužė išmanųjį šviesoforą

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį apie 16.30 val. Panevėžyje, Nemuno ir Pilėnų gatvių sankryžoje be krovinio važiavęs vilkikas atsitrenkė į šviesoforą ir jį nuvertė. Įvykio metu eismo dalyviai nenukentėjo.

Panevėžyje, Pilėnų ir Nemuno gatvių sankryžoje įrengtas modernus šviesoforas stovėjo vos pusmetį. Ketvirtadienį automobilių srautus stebintį ir pagal tai eismą reguliuojantį šviesoforą su žeme sulygino vilkikas.

Vilkiko vairuotojo teigimu, važiuojant pirmąja eismo juosta ir artėjant prie sankryžos, staiga jam kelią pastojo lengvojo automobilio „Renault“ vairuotojas. Dvidešimt metų vilkiką vairuojantis panevėžietis tvirtino, kad kliūtis kelyje atsirado netikėtai, todėl iš dviejų blogybių vyrui teko pasirinkti mažesnę.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

„Artėjau prie sankryžos pirma juosta. Antroje eismo juostoje stovėjo trys automobiliai. Du iš jų ruošėsi sukti į kairę. Pirma juosta buvo laisva. Man priartėjus prie sankryžos, trečiasis automobilis nusprendė per pirmą juostą apvažiuoti abu sukti sumaniusius automobilius. Nebeturėjau kur dėtis. Nenorėjau trenktis į „Renault“ Pamačiau, kad ant šaligatvio nėra žmonių, todėl trenkiausi į šviesoforą“, – pasakojo vilkiką vairuojantis vyras.

Tuo metu „Renault“ vairuotojas su vilkiką vairavusio vyro versija nesutiko, o atsiradęs liudytojas tvirtino, kad vilkikas važiavo viršydamas greitį. Ta pačia gatve judėjęs liudytojas teigė, kad jis automobiliu važiavo 55 km/h greičiu, o vilkikas pro jį pravažiavo „kaip pro stovintį“.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Policija išmatavo eismo įvykio vietą ir įvertino situaciją. Kol kas neaišku, kuris vairuotojas turės atsakyti už eismo įvykį.

Policijos pareigūnai tvirtino, kad kaltininką nustatyti nebus sunku, mat prieš pusmetį šioje sankryžoje įrengtas šviesoforas gatvę dar ir filmuoja.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min