Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parduotas prostitucijai aukas dar ir apvogdavo (video)

Prostitutėmis vertė dirbti kelias merginas.
KVPK nuotr. / Prostitutėmis vertė dirbti kelias merginas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keturi jauni pajūrio gyventoji, sumanę pasipelnyti iš kitų asmenų prostitucijos, nesitenkino vien sąvadavimu ir prekyba žmonėmis, bet savo aukas dar ir apvogdavo.

Kaltinimai dėl prekybos žmonėmis, pelnymosi iš kito asmens prostitucijos, įtraukimo į prostituciją, plėšimo, vagystės  ir kitų nusikaltimų pareikšti 20-metei šilutiškei bei trims vaikinams – 25 m. klaipėdiečiui ir dviems 29 m. kretingiškiams.
 
Ikiteisminio tyrimo duomenimis, ši bendrininkų grupė, per skelbimus žiniasklaidoje ir internete pažadėjusi gerai apmokamus darbus, pernai rugpjūčio - rugsėjo mėnesiais į prostituciją įtraukė penkias jaunas merginas ir moteris, kurios Klaipėdoje išnuomotuose butuose už pinigus vyrams teikė seksualines paslaugas. Pusę iš klientų gautų pinigų sąvadautojai pasisavindavo. 

Ši bendrininkų grupė, per skelbimus žiniasklaidoje ir internete pažadėjusi gerai apmokamus darbus, pernai rugpjūčio - rugsėjo mėnesiais į prostituciją įtraukė penkias jaunas merginas ir moteris.
 
Be to, nustatyta, kad kaltinamoji mergina, pati jau kartą teista už vagystę ir administracine tvarka bausta už vertimąsi prostitucija, kartu su kaltinamuoju klaipėdiečiu vieną savo auką apiplėšė, o kitą – apvogė,  ir iš nuomojamų butų pagrobė įvairių moterims priklausančių daiktų daugiau kaip už 5 tūkst. litų. Ji su kretingiškiu dar kaltinama  ir pasikėsinimu parduoti kitą asmenį.
 
Abiems kretingiškiams byloje  inkriminuojama ir prekyba žmonėmis: praėjusių metų lapkričio mėnesį jie užverbavo dvi merginas ir jas be jų pačių sutikimo automobiliu gabeno į Vokietiją.
 
Visi kaltinamieji teismo laukia suimti.  


 

VIDEO: Klaipėdoje sulaikyti prekeiviai žmonėmis
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min