Sekmadienis
2015.03.29
@Audrius Ožalas Leos Caraxas kalba nedaug, linkęs viską palikti filmams. Susitikimas po "Šventųjų motorų". #kinopavasaris #15minlt t.co/CNTYiC0..
@V.Grigaliūnaitė Tai vertas ar ne Valdemaras Tomaševskis Vilniaus rajono garbės piliečio vardo? #15minlt t.co/7r70Jll..
@Paulius Gritėnas Darbo partijos pasakos pabaiga #15minlt t.co/Ls9YiVW..
Vilnius +4°
Daugiau Orai.lt

Pasieniečiai sulaikė 21 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių ir keturis su šiuo kroviniu susijusius vyrus

Pasieniečiai sulaikė kontrabandinių cigaretčių krovinį
VSAT nuotr. / Pasieniečiai sulaikė kontrabandinių cigaretčių krovinį
A A
Šaltinis: 15min.lt

Gintaro Žagunio užkardos pareigūnai pasienyje su Baltarusija sulaikė 21 tūkst. pakelių cigarečių. Pasieniečiai sulaikė ir 4 vyrus, įtariama, susijusius su šiuo daugiau kaip 140 tūkst. litų vertinamu kroviniu.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, sekmadienį VSAT Vilniaus rinktinės G.Žagunio užkardos pasieniečiai  netoli Šalčininkų rajono Jankūnų kaimo, kuris yra prie pat sienos su Baltarusija, aptiko sniege įklimpusį visureigį „Nissan Patrol“. Asmenų čia nebuvo. Automobilyje pasieniečiai rado 6 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Superslims“ bei „NZ Gold“.

Nuo automobilio vedė kelių asmenų pėdsakai. Komanda jais sekti buvo duota tarnybinei vokiečių aviganei Korai.  Keturkojė pasieniečius iš pradžių nuvedė iki sienos, kur, įtariama, ją galėjo pažeisti kontrabandininkai.

Vėliau pasieniečių šuo atsekė iki melioracijos griovio, kuriame gulėjo dėžės su  15 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“.

Iš viso pasieniečiams į rankas pateko 21 tūkst. pakelis su baltarusiškomis banderolėmis. Tokio krovinio vertė skaičiuojant pagal Lietuvoje galiojančią muitinio vertinimo metodiką yra daugiau kaip 140 tūkst. litų.

Informaciją apie galimą sienos pažeidimą ir cigarečių kontrabandą buvo gavę visi aplinkinėse vietovėse patruliavę pasieniečių ekipažai. Jie jau žinojo, kad užlimpusį „Nissan Patrol“ likimo valiai metę asmenys galėjo pasitraukti į Lietuvos gilumą link Peckelių kaimo.

Vienas iš tarnybiniu visureigiu apylinkes šukavusių G.Žagunio užkardos pareigūnų ekipažų nuošalioje vietovėje netoli Peckelių netrukus sustabdė įtartiną automobilį „Audi A6 Avant“.  Juo vykę 4 Šalčininkų rajono gyventojai, kurių amžius yra nuo 23-ejų iki 34-erių, atrodė šlapi ir sušilę nuo bėgimo. Įtariama, kad šis ketvertukas gali būti susijęs su sulaikyta kontrabanda.

VSAT Vilniaus rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sulaikytuosius pasieniečiai uždarė į areštinę.

Komentarai: 4
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą