Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasinaudojusi klientų duomenimis bendrovės konsultantė prekiavo telefonais

Mobilusis telefonas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Mobilusis telefonas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus miesto pirmasis apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje M.A. (gim. 1986 m.) kaltinta neteisėtu informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimu ir panaudojimu.

Kaip rašoma teismo pranešime, kaltinamoji, dirbdama vienos bendrovės konsultante ir pagal užimamas pareigas turėdama įgaliojimus sudaryti telefoninio ryšio paslaugų sutartis tarp UAB „Tele 2“ ir fizinių asmenų, turėdama savo naudai įsigyti bendrovei priklausantį turtą, 2006-2007 metais, pasinaudojusi šešių asmenų informacija apie privatų gyvenimą (vardą, pavardę , gyvenamąją vietą bei asmens kodą) sudarė šešias fiktyvias sutartis tarp nukentėjusiųjų ir „Tele 2“.

Kaltinamoji prisipažino, jog panaudojo šių klientų, kurie iš tiesų buvo sudarę sutartis su mobiliojo ryšio bendrove, asmens duomenis ir be jų žinios sudarė po antrą fiktyvią sutartį.

Konsultantė pagal fiktyvias sutartis gaudavo mobiliojo ryšio telefonus po 1 litą, juos vėliau žymiai brangiau parduodavo.

Teisminio nagrinėjimo metu kaltinamoji pareiškė, jog susitaikė su nukentėjusiais, jų atsiprašė ir įsipareigojo atlyginti žalą.

Teismo nuosprendžiu M.A. atleista nuo baudžiamosios atsakomybės jai susitaikius su nukentėjusiaisiais. Trims nukentėjusiems ji turės atlyginti žalą nuo 240 iki 2000 litų, kiti trys nukentėję civilinių ieškinių nebuvo pareiškę.

M.A. teismas išaiškino, kad jeigu ji be pateisinamų priežasčių nevykdys teismo patvirtinto įsipareigojimo, sprendimas atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės gali būti panaikintas ir tuomet bus skirta bausmė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min