Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavojingas naktinis gaisras bandelių kepykloje užgesintas per 5 minutes

Bendrovėje „Mantinga“ dirba apie 650 darbuotojų, iš jų apie 550 – gamybiniuose padaliniuose.
Mantinga.lt nuotr. / Bendrovėje „Mantinga“ dirba apie 650 darbuotojų, iš jų apie 550 – gamybiniuose padaliniuose.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Didelės ugniagesių pajėgos šeštadienio naktį Marijampolėje skubėjo į bendrovės „Mantinga“ gamybines patalpas.

Šeštadienį 02.30 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) telefonu 112 gautas pranešimas, kad Marijampolės mieste, Draugystės g. 12, UAB „Mantinga“ patalpose, kilo gaisras.

Į įvykio vietą išsiųstos Marijampolės apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgos: keturios autocisternos ir trys ugniagesių komandos, pažymima BPC Alytaus skyriaus specialistų paviešintame pranešime.

Kaip 15min.lt sužinojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje, naktinis gaisras užgesintas per penkias minutes.

Greitai į įvykio vietą atvykę ugniagesiai jau 02.42 val. sustabdė liepsnos plitimą, o 02.45 – ir visiškai numalšino ugnį.

Baigiamieji darbai karšto incidento vietoje baigti 03.11 val.

Ugniagesiai išsiaiškino, kad, pirminiais duomenimis, degė krosnies alyva.

Bendrovės „Mantinga“ interneto svetainėje rašoma, kad veiklą 1998 m. pradėjusi firma šiandien yra viena didžiausių Rytų Europoje moderni šaldytų duonos ir pyrago gaminių įmonė, kurios asortimentą sudaro apie 250 gaminių, sukurtų pagal viso pasaulio kepėjų receptus.

Apie 51 proc. įmonėje gaminamos produkcijos yra eksportuojama į 27 užsienio šalis – bendradarbiaujama su visame pasaulyje gerai žinomomis įmonėmis, prekybos sistemomis. Bendrovėje „Mantinga“ dirba apie 650 darbuotojų, iš jų apie 550 – gamybiniuose padaliniuose.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min