Publikuota: 2011 birželio 3d. 10:11
15min.lt

Per avariją Šilalės rajone sužaloti trys žmonės

Trys žmonės nukentėjo ketvirtadienį Šilalės rajone susidūrus dviem lengviesiems automobiliams.
Avarijos vietoje
Kadras iš įvykio liudininko Simono filmuotos medžiagos / Avarijos vietoje

Kaip informuoja Šilalės policija, ketvirtadienį apie 16.15 val. Šilalės r., Gedminiškės kaimo teritorijoje, kelių Kryžkalnis–Rietavas–Vėžaičiai ir Balsiai–Kaltinėnai–Kražiai sankryžoje, telšiškis I.S. (gim. 1981 m.), vairuodamas automobilį „Audi 100 Avant“, lenkė priekyje ta pačia kryptimi važiavusį ir į kairę pusę sukusį automobilį „Renault Laguna“, kurį vairavo Šilalės r. gyventoja R.R. (gimusi 1970 m.). Automobiliai susidūrė.

Per avariją buvo sužalota „Audi 100 Avant“ keleivė S.S. (gimusi 1982 m.), automobilio „Renault Laguna“ vairuotoja R.R. ir keleivė V.R. (gimusi 1994 m.).

Į šios avarijos vietą skubėjo ne tik policijos pareigūnai bei greitosios pagalbos medikai, bet ir ugniagesiai gelbėtojai. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad iš sumaitoto automobilio „Audi“ gelbėtojai išlaisvino keleivę S.S. ir perdavė ją medikams.

Iš „Renault Laguna“ laisvinti žmonių ugniagesiams nereikėjo, du nukentėjusius asmenis medikai išsivežė dar iki gelbėtojų atvykimo.

Policija dėl avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą.

15min.lt skaitytojui Simonui pavyko nufilmuoti avarijos vietą dar iki atvykstant gelbėtojams. Jei norite peržiūrėti jo filmuotą medžiagą, spauskite čia.

Buvote įvykio vietoje? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos? Pasidalinkite vaizdais su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųskite adresu: 15min@15min.lt.

Skaityti visus komentarus 7
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos