Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienį šalies laukuose sudegė dar vienas kombainas

Liepsnoja kombainas
PAGD nuotr. / Liepsnoja kombainas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai iš viso 83 kartus vyko padėti į nelaimę patekusiems žmonėms. Jie užgesino 29 gaisrus, atliko 54 gelbėjimo darbus, 27 kartus vyko pjaustyti vėjo nulaužtų ar išverstų medžių, daugiausia – net 17 kartų Kauno apskrityje. Tris kartus Alytaus apskrityje teikė pagalbą gyventojams išsiurbdami vandenį iš rūsių.

Pirmadienį vėlai vakare Bendrasis pagalbos centras bendruoju pagalbos telefonu 112 sulaukė pagalbos skambučio apie tai, kad važinėdami motoroleriu Kauno Panemunės miške pasiklydo ir dėl išvirtusių medžių negalėjo išvažiuoti 15 metų brolis ir 9 metų jo sesutė. Bendrojo pagalbos centro specialistai nustatė vaikų buvimo vietą ir po valandos paieškų paaugliai buvo rasti.

Tai ne pirmas įvykis pastarosiomis dieniomis, kuomet bendrasis pagalbos telefonas 112 gelbsti žmonių gyvybės. Praėjusį penktadienį Klaipėdoje iš liepsnų gniaužtų buvo išgelbėti du į padegtą garažą uždaryti vyrai. Paskambinę pagalbos telefonu 112, vyrai sulaukė skubios ugniagesių gelbėtojų pagalbos ir buvo išgelbėti iš tyčia padegto ir užtrenkto garažo.

Pirmadienį apie 14.48 val. gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Pakumulšių kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pastato stogas, medinis perdengimas, išdegė kambarys, sudegė namų apyvokos daiktai, aprūko kiti kambariai, išdegė prie namo pristatytas mūrinis priestatas. Įvykis tiriamas.

Vėlai vakare buvo gautas pranešimas, kad Akmenės rajone, Papilės miestelyje dega apleistas negyvenamas medinis namas. Gaisro metu sudegė antrasis namo aukštas, priežastys tiriamos.

Pirmadienį du gaisrus pavyko užgesinti patiems namų savininkams. Apie 2.35 val. iš policijos buvo gautas pranešimas, kad Šiaulių miesto savivaldybės sodų bendrijoje „Sakalas“ padegtas individualus gyvenamasis namas, tačiau savininkas jį užgesino pats. Gaisro metu apdegė ir aprūko namo sienos.

Apie 11.21 val. gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Kalniškių kaime, dega gyvenamasis namas. Ugniagesiams gelbėtojams atvykus, degusi įvadinė elektros spinta, įrengta namo katilinėje, jau buvo užgesinta. Gaisro metu sudegė dalis elektros instaliacijos, aprūko katilinės patalpa.

Pirmadienį ugniagesiams gelbėtojams teko gesinti ir du užsidegusius automobilius bei kombainą. Apie 19.14 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Pašušvio kaime, dega ŽŪB kombainas DON Gaisro metu apdegė kombaino variklio skyriaus elektrinė instaliacija.

Naktį, apie 0.50 val., gautas pranešimas, kad Kaune, Vokiečių gatvėje, dega automobilis Mercedes Benz Vito. Įtariama, kad automobilis buvo padegtas. Išdegė variklio skyrius ir salonas.

Dar vienas automobilis naktį liepsnojo Marijampolėje, Mokolų gatvėje. Atvykus ugniagesiams, automobilis Audi 100 degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė variklio skyrius ir priekinės padangos.

Pirmadienį ugniagesiai gelbėtojai iš vandens telkinių ištraukė tris nuskendusių žmonių kūnus, dar vieno nuskendusiojo buvo ieškoma Kaišiadorių rajone tvenkinyje, tačiau skenduolis nesurastas.

Gyventojams ugniagesiai nori priminti, jog neliestų ant elektros laidų ar elektros oro linijų atramų užvirtusių medžių, nes jie gali sukelti pavojų Jūsų gyvybei.

Komentarai
Šioje istorijoje Statistika, Javų kombainas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min