Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pratęstas suėmimas įtariamiesiems Šiaulių kolegijos renovavimo byloje

Antrankiai
E.Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnams tęsiant ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos vykdant Šiaulių kolegijos pastato renovaciją, Šiaulių miesto apylinkės teismas 3 mėnesiams pratęsė suėmimą įtariamiesiems.

Suėmimas pratęstas dviejų statybų darbus Šiaulių mieste vykdančių bendrovių vadovams, Šiaulių kolegijos viešųjų pirkimų komisijos pirmininkui ir projektų administravimo, konsultavimo ir kitas su daugiabučių namų modernizavimu susijusias paslaugas teikiančiam specialistui.

STT primena, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai 2010 metų kovo 1 dieną pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo stambiu mastu, piktnaudžiavimo siekiant asmeninės naudos, kyšininkavimo ir papirkimo.

Tyrimas pradėtas turint duomenų, kad organizuojant Šiaulių kolegijos pastato rekonstrukcijos procesą, suinteresuoti asmenys, veikdami kaip organizuota grupė, siekė neteisėtu būdu laimėti 3 milijonų litų vertės statybų darbų, finansuojamų iš Europos Sąjungos ir Valstybės biudžeto lėšų, užsakymą ir taip neteisėtai užvaldyti daugiau kaip 300 tūkstančių litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min