Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo net šeši žmonės

Gaisro vietoje
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Gaisro vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias tris savaitgalio paras įvykių suvestinėje įregistruoti 76 gaisrai bei 45 kiti gelbėjimo darbai, kurių metu ugniagesiams pavyko išgelbėti tris gyventojus. Deja, gaisrų metu šeši žmonės žuvo, o dar šeši gyventojai buvo traumuoti.

Tragiškiausias gaisras kilo penktadienį apie 9.30 val. Raseinių rajone, Kasiulių kaime stovėjusiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo bei viduje buvusio turto išgelbėti nepavyko. Užgesinus gaisrą, gaisravietėje rasti trys neatpažįstamai apdegę kūnai. Spėjama, jog gaisre galėjo žūti 44-erių metų namo šeimininkas, jo sugyventinė ir čia svečiavęsis 37-erių metų vyras. Sudegusių žmonių tapatybės nustatinėjamos. Įvykis tiriamas. Beje, šiemet tai jau penktas toks tragiškas atvejis, kai viename gaisre žūva trys žmonės.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 2.45 val., Plungės rajone, Keturakių kaime, užsiliepsnojo butas 4 butų gyvenamajame name. Ugniagesiams patekus į degančio buto vidų, kambaryje ant grindų rasti gaisre žuvusių 41-erių metų vyro ir jo bendraamžės moters kūnai. Per gaisrą išdegė vienas kambarys, o kitas kambarys ir virtuvė aprūko. Ir šio gaisro aplinkybės aiškinamos.

Šeštadienio naktį gaisras kilo Marijampolėje, A.Civinsko gatvėje, daugiabučio namo antrame aukšte esančiame bute. Patekę į uždūminto buto vidų, ugniagesiai rado čia smilkstantį čiužinį ir šalia jo gulintį vyriškį. Kol atvyko greitoji, ugniagesiai jam darė dirbtinį kvėpavimą, tačiau atvykę medikai konstatavo 62-ejų metų vyro mirtį. Įvykis tiriamas.

Penktadienio vakarą apie 22.50 val. gaisras kilo Radviliškyje, Gedimino gatvėje esančioje ligoninėje. Iki ugniagesių atvykimo gydytojų kabinete kilusį gaisrą ligoninės darbuotojai gesino gesintuvu. Per gaisrą apdegė elektros laidai, dalis grindų apvado, spintelė, aprūko kabinetas. Gaisro metu viena gydytoja patyrė abiejų akių I laipsnio cheminį nudegimą. Gaisras įsiplieskė dėl priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimų eksploatuojant elektros prietaisus.

Šeštadienį apie 21 val. Klaipėdos rajone, Ankopčio kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė ir sukrito stogas, perdengimai ir pertvaros, sudegė viduje buvęs turtas, o namo šeimininkas, stiklais susižalojęs ranką, buvo nuvežtas į ligoninę.

Sekmadienį apie 11 val. gaisras kilo Vilniuje, Kelmijos sodų 48-ojoje gatvėje stovinčiame sodo namelyje. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, išdegė kelios patalpos, o dūmais apsinuodijusiai 34-erių metų namo savininkei medikai pagalbą suteikė vietoje.

Sekmadienį apie 17 val. Mažeikių rajone, Naikių kaime, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu supleškėjo pastato stogas, išdegė vidus, o apdegęs apie 30 proc. kūno 30-metis vyras buvo paguldytas į reanimacijos skyrių. Kitas 56-erių metų namo gyventojas apdegė galvą, veidą, blauzdas ir plaštakas.

Tą pačią dieną gaisras kilo Mažeikių rajone, Pievėnų kaime stovinčiame gyvenamajame name. Dar iki ugniagesių atvykimo čia degusią lovą užgesino gyventojai, o apdegusi kojas 75-erių metų namo šeimininkė buvo perduota medikų globai. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Komentarai
Šioje istorijoje Statistika
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min