Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sąvartyne rastos mergytės motina nesirūpino ir kitais savo vaikais

Lapių sąvartyne rastas kūdikio lavonas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Negalutiniais duomenimis, Lapių sąvartyne rasta mergytė užduso.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sąvartyne rastos mergytės mirties aplinkybes tiriantys Kauno rajono policijos pareigūnai dar negavo galutinių ekspertų išvadų, tačiau turimi duomenys rodo, jog greičiausiai kūdikis užduso. Padėti nustatyti mažylės mirties aplinkybes galėtų mažylės motina. Tačiau jos policija, net ir paviešinusi vardą, pavardę bei nuotrauką, antradienį dar nebuvo suradusi.

15min.lt jau ne kartą rašė, kad nė mėnesio neturinčio kūdikio lavonėlis Kauno rajone, Lapių sąvartyne, rastas praėjusį penktadienį. Policija greit nustatė paskutinę 2009 metų dieną gimusios mergytės tapatybę, jos motiną – 26-erių Editą Lardongaitę, tačiau surasti ir apklausti ją dar nepavyko. Nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti jauna moteris dingusi kaip į vandenį.

Nepaisant to, tyrimas juda į priekį. Pareigūnų tiriama versija tokia: kūdikis galėjo uždusti. Įtarimai pareigūnams kilo, gavus teismo medicinos ekspertų išvadas. Atlikę mergytės palaikų apžiūrą, jie nerado jokių smurtinei mirčiai būdingų sužalojimų.

Kauno policijos nuotr./Edita Lardongaitė
Kauno policijos nuotr./Edita Lardongaitė

Tyrėjų žiniomis, su kelių savaičių mažyle E.Lardongaitė nesėdėjo namuose. Nelaimės išvakarėse, t.y. sausio 14-ąją, E.Lardongaitė svečiavosi pas draugus. Šiuose namuose vyko išgertuvės, per kurias ir galėjo įvykti nelaimė. Kaip ir manyta, į vaikišką antklodę mergytės palaikai įsupti šiai jau mirus. Tuomet kūdikį motina ar kitas jai artimas asmuo kartu su vaikiško vežimėlio lopšiu įdėjo į polietileninį šiukšlių maišą ir išmetė į buitinių atliekų konteinerį, stovėjusį Pramonės prospekte, vieno iš vadinamojo „Bermudų trikampio“ namų kieme.

Sąvartyne rasta mergytė – ne pirmasis 26-erių E.Lardongaitės vaikas. Policijos duomenimis, mažylė buvo jau penktoji jaunos moters atžala. Visų jų tėvai skirtingi. Anksčiau E.Lardongaitė buvo pagimdžiusi keturis sūnus, vyriausiam jų – devyneri. Šis berniukas kartu su vienu jaunesniu broliu auga E.Landorgaitę įvaikinusios moters namuose. Dar vieną sūnų prižiūri jo tėvas. Ketvirtąjį vaiką moteris iškart po gimdymo paliko Kauno medicinos universiteto klinikose.

Įvykį tiriantys kriminalistai tiki, jog E.Lardongaitė slapstosi Lietuvoje. Todėl jos atsiradimas - tik dienų klausimas. Anot pareigūnų, geriausia būtų, jei ji pati ateitų į policiją.  „Tuomet būtų sudėti visi taškai“, – sakė nelaimę tiriantys kriminalistai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min