Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiąnakt – nedžiuginantys viešosios tvarkos pažeidimų statistikos duomenys

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Laikotarpis iki Kalėdų paprastai suprantamas ir priimamas kaip šviesaus laukimo, gerumo bei jautrumo išsiugdymo metas. Sostinės policijos bendruomenę džiugino tai, kad pastaruoju metu nusikaltimų, nelaimių ir viešosios netvarkos buvo nedaug. Deja, praėjusią naktį teisės pažeidimų Vilniuje gausa labai nuvylė – panašu, kad nemažai žmonių, ypač jaunuomenė, pradėjo „švęsti“ dar gerokai iki švenčių.

Pavyzdžiui, nuo vidurnakčio iki šios darbo dienos pradžios nustatyta virš 40 viešosios tvarkos pažeidimų (gruodžio 21 ir 22 d. policijos registruojamų įvykių registre jų neužfiksuota nei vieno, 20 d. – 3, praėjusį pirmadienį – 1), kelis kartus pasipriešinta policijos pareigūnams, gyventojus vargino triukšmadariai ir pan.

Tai verčia policija naujametiniu laikotarpiu ypač atidžiai stebėti gyventojų lankomas vietas, principingai vertinti nustatytus pažeidimus. Tačiau norėtųsi, kad šventiška nuotaika ir aplinka būtų palaikoma ne vien policinės kontrolės priemonėmis, bet sąlygota žmonių moralės ir išpažįstamų vertybių.

Naudodamiesi proga nuoširdžiai pasveikinti su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, raginame geros valios žmones nelikti abejingais pastebėjus teisės pažeidimus, apie juos pranešti policijai; jei įmanoma – sudrausminti nederamai besielgiančius. Tikimės, kad bendromis policijos ir vilniečių pastangomis sukursime saugesnį miestą – šventiškai peržengiant 2012 metų slenkstį ir kitais, ateinančiais metais.

Komentarai
Temos Vilnius, Policija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min