
Pepo Guardiolos era baigėsi triumfu – „Barcelona“ laimėjo Karaliaus taurę
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 01.18) 4 SPORTAS
Šeštadienis
2012.05.26
Skaitytoja Ieva S. redakciją informavo apie tai, kad Trakų rajone apsivertė lengvasis automobilis.
![]() |
| 15min.lt skaitytojos Ievos S. nuotr./Avarija kelyje Trakai-Aukštadvaris |
Kaip redakcijai rašo skaitytoja, apsivertusį automobilį ji nufotografavo apie 15.30 val. kelyje Trakai-Aukštadvaris, iki Aukštadvario likus maždaug 18 km.
Policijoje 15min.lt informavo, kad ši avarija užregistruota kaip techninis autoįvykis. Tai reiškia, kad per incidentą žmonės nenukentėjo.
„Automobilį vairavo mergina. Kažkaip jo nesuvaldė ir apsivertė", - teigia pareigūnai.
O skaitytoja Ieva S. visiems linki: „vairuokime saugiai!".
Dėkojame skaitytojai Ievai S. už informaciją ir nuotraukas!
Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.
Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.
labas,jeigu matei avarija,gal galetum parasyt man el pastu.venceviciute@one.lt ar paskamint man tel.861491662? as nukentejau toj avarijoj. Gal atsilieptu daugiau avarija maciusiu liudininku?
sveiki, gal dar kas ka nors matete to automobilio numerius, kuris lenke ir nustume nuo kelio, zinau kad Audi Q7 juodas dzipas, vairavo dvi moterys! uz vertinga info atsilyginsim! tel ,nr 865098885 rokas.rasmuka@info.lt
lengva komentuoti apie moteris už vairo, svaidytis replikom apie makiažo darymą vairuojant ir pan. Tiek vyrų, tiek moterų vairuojančių yra visokių - vyrai irgi sugeba ne tik vairuoti, bet N dalykų tuo pačiu metu išdarinėti, sukeldami pavojų ne tik sau, beti ir kitiems eismo dalyviams. Ar nepagalvojot, kad kartais susiklosto visa aplinkybiu virtinė, kuri ir lemia nelaimę? Prieš drabstantis purvais, reikia žinoti kas kaip buvo. Gal kalta ne vairuotoja, o ją lenkusi posūkyje mašina, dėl ko mašiną sumėtė ir ji vertėsi? Liudininkų buvo, jie daug ką galėtų paaiškinti. Patarimas -neskubėkit teisti, nes nežinia, už kurio kampo ar posūkio kiekvieno mūsų laukia nelaimė...
Vairo traukes sarnyras issinere?
Skaityti visus komentarus (24)
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: vakar, 17.01) 274SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE
TAIP PAT SKAITYKITE: Nužudytos Violetos Naruševičienės dukra Vokietijoje yra gyva ir sveika 102
labai jau neskaniai kvepia tas faktas,kad komentaras(rasytas 2009-06-22, 21:50), kuriame liudininke pasakoja apie ivykio aplinkybes, kurias mate savo akimis, kazkodel buvo istrintas.... buten tas vienintelis komentaras ar tik kaltininkai nebando metyti pedu??????