Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Slaptą policijos mašiną lenkęs „Audi“ prabangų „Mercedes“ privertė mestis į kelkraštį

Užfiksuotas pavojingas lenkimas
Kadras iš filmuotos medžiagos / Užfiksuotas pavojingas lenkimas: šiam „Audi“ atsidūrus priešpriešinėje eismo juostoje, ten važiavęs prabangaus limuzino vairuotojas nuolankiai pasitraukė į šalį.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nežymėtame patrulių automobilyje įrengta vaizdo kamera užfiksavo reto įžūlumo poelgį kelyje. Norėdamas išvengti skausmingos kaktomušos su kelių erelio „Audi“, limuzino klasės „Mercedes-Benz“ vairuotojas buvo priverstas mestis į kelkraštį.

Skubantis „Audi A4“ vairuotojas nebuvo vienintelis, kuriam nepatiko, kokiu greičiu siaurame ir pavojingame priemiesčio kelyje „velkasi“ policininkai. Tačiau būtent jam labiausiai nepasisekė – eismo situacija per keletą sekundžių susikomplikavo, o nuobaudą išrašyti pasiryžę pareigūnai buvo čia pat.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato interneto svetainės rubrikoje „Dienos vaizdelis“ patalpinta filmuota medžiaga, kaip „Audi“ vairuotojas sukuria avarinę situaciją ir netrukus dėl to labai pasigaili.

Nežymėtame patrulių automobilyje įrengta vaizdo kamera iš pradžių užfiksavo, kaip šią policijos mašiną aplenkia vienas VW vairuotojas. Tokį patį manevrą ryžosi atlikti ir paskui važiavęs „Audi“ savininkas.

Tačiau pastarasis neįvertino, kad priešpriešiais atvažiuoja kita transporto priemonė. Prabangaus S klasės „Mercedes-Benz“ vairuotojas nutarė nesielgti kaip ožys – šiurkščiai suklydusiam vairuotojui dėmesingai užleido kelią, pats pasitrauktą į žvyrinį kelkraštį.

VIDEO: Pavojingas „Audi“ lenkimas

Stengdamasis suteikti kuo daugiau erdvės pavojingam kelių erelio skrydžiui, vairą į šoną profesionaliai suktelėjo ir policininkas.   

Kitas jo veiksmas buvo įjungti paslėptus raudonos ir mėlynos spalvos švyturėlius: KET pažeidėjui tai tapo nedviprasmišku ženklu užbaigti nepamatuotu skubėjimu paženklintą kelionę šalikelėje.

Administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta, kad transporto priemonių vairavimas, vienu metu ar paeiliui padarant kelis eismo taisyklių pažeidimus, keliančius grėsmę eismo saugumui, taip pat Kelių eismo taisyklių pažeidimas, sukėlęs pavojingą situaciją, tai yra privertęs kitus eismo dalyvius staigiai keisti judėjimo greitį, kryptį arba imtis kitokių veiksmų savo ar kitų žmonių saugumui užtikrinti, užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų iki aštuonių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trijų iki šešių mėnesių, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, baudą nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min