Publikuota: 2012 kovo 15d. 11:19
15min.lt

Šokiruojantį vaizdą išvydęs Kėdainių pareigūnas su kolegomis apsilankė mokykloje, kurioje sutiko „su kvapu“ į pamokas atėjusį aštuntoką

Kėdainių policijos pareigūnas, vykdamas į darbą pastebėjo per ploną Nevėžio ledą kulniuojantį moksleivį. Šis vaizdas pareigūną paskatino su kolegomis apsilankyti mokykloje. Čia policininkai sutiko aštuntoką, kuris prieš pamokas „atsigėrė“ alaus.
Mokykloje
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Mokykloje

Kaip rašoma Kauno apskrities VPK ir Kėdainių policijos komisariato pranešimuose, vieną rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Sigitas Vildžiūnas ryte vyko į darbą. Jo dėmesį atkreipė ant tilto per Nevėžio upę stoviniuojančių mokinių grupė, ėjusi Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos link.

Vaikai kažką stebėjo upėje. Pradėdamas važiuoti tiltu, S.Vildžiūnas suprato, kad mokiniai žiūrėjo į ledu per Nevėžio upę įstrižai bebaigiantį eiti moksleivį su kuprine ant pečių.

Sulėtinęs važiavimo greitį, S.Vildžiūnas svarstė, kaip teisingiau pasielgti: sustoti ir bėgti pasitikti moksleivio, ar stebėti, kaip jis įveiks likusius metrus iki kranto. Pareigūnas nusprendė pasirinkti antrąjį variantą, kadangi moksleivis, pamatęs policijos pareigūną, galėjo pradėti bėgti atgal į kitą krantą, o tai galėjo baigtis liūdnai.

Šis šokiruojantis vaizdas su laiminga pabaiga buvo priežastis apsilankyti Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinėje mokykloje. S.Vildžiūnas, jo kolegė, Prevencijos poskyrio specialistė Gintarė Ivaškevičienė ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji specialistė Erika Dumčienė nuvyko skaityti paskaitų dėl saugaus elgesio.

Mokykloje per didžiąją pertrauką vyko pokalbis su pedagogais, kurie labai noriai išklausė ir pareigūnus tiesiog už rankų vedėsi į savo klases.

Moksleiviai išklausė paskaitų aktualiomis temomis: apie rūkymo, alkoholio, narkotinių medžiagų vartojimo žalą jaunam, besiformuojančiam organizmui, saugų elgesį lauke, gatvėje, atsakomybę. Moksleiviai dažniausiai klausė, kokios baudos gresia už vieną ar kitą teisės pažeidimą.

Pasiteiravus, ar bandė alkoholio, tabako gaminių, dalis moksleivių sakė, kad bandė.

Pareigūnams lankantis mokykloje, jie sutiko ir aštuntoką, kuris į mokyklą atėjo su „kvapeliu“. Pasak penkiolikmečio, einant į mokyklą, „geras“ dėdė nupirko alaus.

Kaip aštuntokas buvo nubaustas, policija nepraneša.

Skaityti visus komentarus 13
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 13
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos