Ketvirtadienis 2015.10.08
Pranešk naujieną
@Audrius Ožalas Prognozės pasitvirtino: Nobelis skirtas S.Aleksijevič. To nusipelno jau vien dėl knygos "Second-hand Time". #15minlt t.co/qbDYPmO..
@Paulius Sviklas Oficialu: Dakare bus 3 lietuviški ekipažai #vaidotaszala #dakar2016 #15minlt t.co/xfjZEZh..
@Jurgita Lapienytė Kam Teo reikalingas Omnitel? Atsakymas #15minlt: t.co/wGslnpJ..
Daugiau orai.lt

Stabdžius praradęs sunkvežimis iš Lietuvos patyrė kraupią avariją Norvegijos kalnuose

Įvykio vietoje
Vaido/15min.lt skaitytojo iš Norvegijos nuotr. / Sunkvežimio ir krovinio nuolaužos išsibarstė apie 100 kvadratinių metrų plote.
Šaltinis: 15min.lt
A A

Sunkiasvorė transporto priemonė pramušė apsauginę tvorelę ir tiesiog sudužo į šipulius ant uolėto šlaito. Teigiama, jog vairuotojas žuvo, o vietos policija net neturėjo galimybės nustatyti jo tapatybės.

Lietuvoje registruotas raudonas vilkikas „Renault Premium 420“ su puspriekabe pakliuvo į kraupią avariją Norvegijoje. Pirminiais duomenimis, kalnuotoje vietovėje netoli Lillehammerio dingo 2004 metais pagaminto sunkvežimio stabdžiai: sunkiasvorė transporto priemonė pramušė apsauginę tvorelę ir tiesiog sudužo į šipulius ant uolėto šlaito.

Sunkvežimio ir krovinio nuolaužos maždaug 40-50 metrų atstumu nuo kelio išsibarstė apie 100 kvadratinių metrų plote. Teigiama, jog vairuotojo palaikai rasti maždaug už pusšimčio metrų nuo kabinos. Vietos policija neturėjo galimybės nustatyti jo tapatybės. Vyro dokumentų įvykio vietoje neradę Norvegijos pareigūnai tik spėliojo, kad jis irgi gali būti iš Lietuvos.

Variklio ir kabinos nuolaužos po avarijos užsidegė.

Norvegai dėkoja Dievui, kad nevaldomas sunkvežimis nenušlavė nuo kelio kitų transporto priemonių.

Mobiliuoju telefonu darytų nuotraukų iš įvykio vietos naujienų portalo redakcijai atsiuntė netoliese gyvenantis 15min.lt skaitytojas Vaidas.

Nelaimė užfiksuota dar trečiadienį vakare. Visą ketvirtadienio naktį Norvegijos specialiųjų tarnybų darbuotojai tvarkė avarijos padarinius.

Vaido/15min.lt skaitytojo iš Norvegijos nuotr./Įvykio vietoje
Vaido/15min.lt skaitytojo iš Norvegijos nuotr./Įvykio vietoje
Komentarai: 69
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti