Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT atliko kratas Birštono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Atliekant ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl galimo valstybės tarnautojų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, siekiant turtinės naudos juridiniam asmeniui trečiadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos pareigūnai atliko kratas Birštono miesto savivaldybėje ir Lietuvos socialdemokratų partijos Birštono skyriaus būstinėje.

Kaip informuoja Generalinė prokuratūra, vykdydami operaciją, pareigūnai apklausė tris Birštono savivaldybės darbuotojus: N.D., V.V.R. ir D.Ž., o vienam valstybės tarnautojui R.B. pareiškė įtarimus dėl papirkimo (BK 227 str. 1 d.) ir paskyrė kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Atlikus kratą, buvo paimti tyrimui reikšmingi daiktai ir dokumentai. Apklaustiesiems kardomosios priemonės nėra paskirtos.

Tyrimas byloje tęsiamas, jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min