Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sugyventinį nužudžiusi prieniškė kalės aštuonerius metus

Grotos
Photos.com / Grotos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vasario 25 dieną Kauno apygardos teismas iš dalies patenkino prokurorų prašymą ir tyčia sugyventinį nužudžiusiai Prienų rajono gyventojai R. A. skyrė realią aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę, atliekant ją pataisos namuose. Pažymėtina, kad praeityje moteris buvo teista už vagystę, teigiama prokuratūros pranešime.

„Žmogaus nužudymas priskiriamas prie labai sunkių nusikaltimų. Už tai įstatymasnumato laisvės atėmimo bausmę nuo septynerių iki penkiolikos metų. Apygardos teismoprašiau moteriai skirti dešimties metų laisvės atėmimo bausmę, tačiau įvertinussunkinančias ir lengvinančias nužudymo aplinkybes, teismas R. A. skyrė aštuoneriųmetų laisvės atėmimo bausmę“, – sakė valstybinį kaltinimą teisme palaikęs apygardosPirmojo skyriaus prokuroras Vitoldas Guliavičius.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, 2008 m. vasarį viename Prienuose esančiame daugiabutyje R. A. buitinio konflikto metu virtuviniu įrankiu nužudė sugyventinį A.T. Tyrimu nustatyta, kad moteris, įvykdydama nusikaltimą, buvo apsvaigusi nuo alkoholio. Pareigūnai išaiškino, kad A. T. prieš R. A. naudojo fizinį ir moralinį smurtą.

Paaiškėjo, kad nusikaltimą įvykdžiusi trisdešimtmetė neturi pastovios gyvenamosios vietos, yra bedarbė.

Atsižvelgiant į tai, kad R. A. anksčiau buvo patraukta baudžiamojon atsakomybėn, jai buvo paskirta kardomojo priemonė – trijų mėnesių suėmimas, kuris, prokurorų prašymu, buvo du kartus pratęstas. Pastaroji, laukdama teismo sprendimo, devynis mėnesius praleido Kauno tardymo izoliatoriuje.

Įstatymas suteikia teisę per 20 dienų nuo nuosprendžio paskelbimo apskųsti teismo sprendimą Lietuvos apeliaciniam teismui.

Apygardos teritorijoje praėjusiais metais sunkių ir labai sunkių nusikaltimų skaičius padidėjo 15,4 proc., o nužudymų skaičius išaugo 7 proc.
 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min