Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sukčiams pasprukti ir BMW nepadėjo

4 serijos BMW kabrioleto išorės dizains
BMW nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: BMW dizainas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dešimčia tūkstančių litų planavę praturtėti jaunuoliai išaiškinti. Nors spruko galingu ir geru valdymu garsėjančiu automobiliu, pareigūnų pastabumas ir kolegų pagalba užkirto jų atsitraukimo kelius.

Balandžio 28-osios pavakare Rokiškio miesto gyventoja G.S., gimusi 1927 m., sulaukė skambučio. Skambinęs vyras prisistatė anūku ir apgaule bandė išvilioti 10 000 Lt.

Moteris skambučio neišsigando ir mobiliuoju telefonu paskambino dukrai. Atvykusi ji bute užtiko nepažįstamą jaunuolį, laukiantį pinigų. Bandė sulaikyti, bet jis spėjo pabėgti. Apie pastebėtą įtartiną asmenį dukra informavo policijos pareigūnus ir pati, pasitelkusi kaimynus ir pašalinius asmenis, persekiojo bėgantį jaunuolį. Į bendrą sulaikymo operaciją įsitraukė Rokiškyje dirbęs patrulių ekipažas.

Bendras visuomenės ir policijos pareigūnų pastangas vainikavo sėkmė – įtartinas automobilis sulaikytas Kupiškyje.

Mieste pastebėtas ir įtartinas BMW markės automobilis. Jį pamatė ne tarnybos metu mieste važinėjusi Prevencijos poskyrio pareigūnė ir informaciją perdavė Rokiškio rajono policijos komisariato budėtojui. Apie įtartiną automobilį informacija buvo pasidalinta su aplinkinių Biržų bei Kupiškio rajonų policijos komisariatais.

Netrukus bendras visuomenės ir policijos pareigūnų pastangas vainikavo sėkmė – įtartinas automobilis sulaikytas Kupiškyje. Automobiliu važiavo du jaunuoliai. Vieną jų Rokiškio gyventoja G.S. atpažino kaip asmenį, atėjusį pas ją paimti pinigų. Įtariamieji sulaikyti, pasakojama pagal Panevėžio aps. VPK Rokiškio r. komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistės Enrikos Pavilonienės pateiktą informaciją parengtame ir antradienį paviešintame pranešime.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariate (toliau – Panevėžio aps. VPK Rokiškio r. PK) pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 straipsnio („Sukčiavimas“) 1 dalį. Panevėžio aps. VPK Rokiškio r. PK viršininkas Eugenijus Šopis vertina tai, kad su policija bendradarbiaujanti Rokiškio bendruomenė, kaimyninių rajonų pareigūnai, sutelkę jėgas, užkirto sukčiams galimybę pasipelnyti.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min