Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Taksi vairuotoją nužudžiusiam ir jo galvą nupjovusiam jaunuoliui gresia kalėjimas iki gyvos galvos (nuotraukos)

Krūmai, kuriuose rastas kūnas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Krūmai, kuriuose rastas kūnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Itin didelį rezonansą visuomenėje sukėlusi 46 metų garliaviškio D.V. nužudymo istorija – išnarpliota. Šią baudžiamąją bylą su kaltinamuoju aktu teismui nagrinėti perdavė Kauno apygardos prokuratūra.

Kraupaus nusikaltimo padarymu – itin žiauriu nužudymu ir palaikų išniekinimu – kaltinamas 29 metų Kauno rajono gyventojas T.K.

„Bendradarbiaudami su Kauno rajono policijos komisariato pareigūnais, šį nusikaltimą išaiškinome ypatingai greitai – per 12 valandų. Jau pirminėje įvykio stadijoje pavyko surinkti ikiteisminiam tyrimui svarbius duomenis ir nustatyti šį nusikaltimą padariusį asmenį“, – kalbėjo šį ikiteisminį tyrimą organizavęs ir jam vadovavęs Kauno apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Vitoldas Guliavičius.

Tyrimą atlikusių Kauno rajono policijos komisariato pareigūnų teigimu, šis nusikaltimas buvo įvykdytas iš savanaudiškų paskatų, t. y. dėl automobilio ir kitų D.K. priklausiusių asmeninių daiktų. Atlikus Teismo medicinos tyrimą, paaiškėjo, jog T.K. ne mažiau nei vieną kartą smogė D.V. į pasmakrę bei šovė iš jam priklausiusio šaunamojo ginklo į įvairias garliaviškio kūno vietas.

Nužudęs D.K., jis kreipėsi į policiją, skųsdamasis, jog iš jo buvo pagrobtas šaunamasis ginklas. Tuo metu policija jau turėjo duomenų apie dingusį taksi vairuotoju dirbusį D.K. Pirminėje ikiteisminio tyrimo stadijoje, atliekant procesinius veiksmus su įtariamuoju T.K., policijos pareigūnams ir prokurorui kilo pagrįstų abejonių dėl T.K. psichinės būklės. Atsižvelgiant į tai, buvo paskirtos teismo psichiatrijos ir psichologijos ekspertizės.

Jos parodė, jog T.K. nusikaltimo padarymo metu galėjo valdyti savo veiksmus. Nustatyta, jog jis gali duoti parodymus ir stoti prieš teismą. Prokuroro pasakojimu, kraupų nusikaltimų padariusio T.K. artimieji iki šiol negali patikėti, jog iki tol gerai charakterizuotas vyriškis galėjo padaryti tokį žiaurų nusikaltimą.

Šioje baudžiamojoje byloje yra pateiktas daugiau nei 115 tūkst. Lt civilinis ieškinys moralinei bei turtinei žalai atlyginti. Prokuroro prašymu, teismas T.K. skyrė ir kelis kartus pratęsė kardomąją priemonę – suėmimą. Už šiuos itin žiaurius nusikaltimus nė karto praeityje neteistas jaunuolis laisvės gali netekti nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba kalėti iki gyvos galvos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min