Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisių nebeturinčių vairuotojų gretas papildė ir prodiuseris Daugėla

G.Daugėla
„Scanpix“ nuotr. / G.Daugėla
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Įžymybė liko be vairuotojo pažymėjimo, nes visureigiu „Lexus“ sukėlė avariją, per kurią buvo sužaloti du žmonės, o po įvykio atsisakė tikrintis blaivumą.

Žinomam muzikos prodiuseriui, bendrovės „Tikra produkcija“ vadovui, prisidėjusiam kuriant roko operas „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Tadas Blinda“ bei „Velnio nuotaka“, Gyčiui Daugėlai teks išmokti verstis be vairuotojo pažymėjimo.

Antradienį Vilniaus 1-asis apylinkės teismas paskelbė, jog G.Daugėlos teisė vairuoti atimama 2 metams ir 6 mėnesiams, be to, vairuotojui skiriama 2500 litų bauda.

Kaip jau pasakojo 15min.lt., G.Daugėla sukėlė avariją praėjusį pavasarį, penktadienio, kovo 13-osios, vakarą, kai jo vairuojamas prabangus visureigis Lexus sostinėje, Nemenčinės plento pradžioje, rėžėsi į Audi, sustojusią ties pėsčiųjų perėja praleisti žmonių. Nuo smūgio Audi šoktelėjo pirmyn ir nubloškė dvi merginas bei vaikiną.

Kaip žinoma, po šio incidento G.Daugėlai buvo iškeltos iškart dvi bylos: ir dėl avarijos sukėlimo, ir dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams.

Nei vienoje, nei kitoje byloje įžymybė savo kaltės nepripažino.

G.Daugėla kaltino pareigūnus, kad pastarieji bandė jį išvežti iš įvykio vietos neįforminę avarijos. Jo necenzūriniai keiksmai esą buvo skirti ne konkretiems policininkams, bet „paleisti į orą“, reiškiant nepasitenkinimą. Už pasipriešinimą policijai teismas G.Daugėlai skyrė 500 litų baudą.

Kaip įmanydamas G.Daugėla su savojo advokato pagalba bandė išsisukti nuo atsakomybės ir byloje dėl sukeltos avarijos. Prodiuseris arba neatvykdavo į posėdį, arba pateikdavo teismui įvairių prašymų ir taip užtęsė procesą.

G.Daugėla laikėsi taktikos tikinti, jog dėl avarijos buvo patyręs šoką: nesuprato savo veiksmų ir sąmoningai neatsisakė tikrintis blaivumo, juolab pareigūnai esą tinkamai jam neišaiškino šio atsisakymo teisinių pasekmių. Vairuotojas reikalavo, kad ekspertai įvertintų jo psichinę būklę po eismo įvykio.

Tačiau savojo scenarijaus principingumu garsėjančiam teisėjui Alenui Piesliakui prodiuseris neprimetė.

Šiandieninį teismo nutarimą G.Daugėla dar galės skųsti aukštesnės instancijos teismui.

VIDEO: Susidūrę automobiliai partrenkė tris pėsčiuosius
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min