Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas du smurtautojus laikinai įpareigojo išsikraustyti iš namų

Įstatymas ir teisingumas
123rf.com / Įstatymas ir teisingumas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį Vilniaus miesto 1-ojo apylinkės teismo teisėjai skyrė dviem įtariamiesiems kardomąsias priemones – įpareigojimą gyventi skyrium nuo nukentėjusiųjų.

Įtariamajai dėl fizinio skausmo sukėlimo R.K. (gim. 1967 m.) ši kardomoji priemonė skirta už tai, kad ji vakar, būdama apsvaigusi nuo alkoholio (2,8 prom.), savo tėvui trenkė ne mažiau trijų smūgių į galvą ir pradėjo jį tampyti už plaukų.

Įtariamoji teismo prašė šios kardomosios priemonės neskirti.

Teismas, įpareigodamas R.K. gyventi skyrium nuo nukentėjusiojo, taip pat jai uždraudė bendrauti su nukentėjusiuoju bei su įtariamosios dukra, kuri gyvena tame pačiame bute. Teismo teigimu, įtariamoji dirba, todėl turi galimybę išsinuomoti kitą būstą.

Įtariamajam dėl nesunkaus sveikatos surikdymo ir dėl grasinimo nužudyti M.Š. (gim. 1961 m.) ši kardomoji priemonė skirta dviem mėnesiams (per šį laikotarpį turėtų būti baigtas ikiteisminis tyrimas), kad jis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, š. m. gruodžio 10 dieną du kartus spyrė koja žmonai, galimai sulaužė šonkaulį, pagriebė peilį, juo mojavo nukentėjusiajai prieš veidą ir grasino nužudyti. Įtariamajam taip pat uždrausta bendrauti su nukentėjusiąja.

Įtariamasis teismo posėdžio metu prašė šios kardomosios priemonės neskirti, žadėjo daugiau smurto prieš žmoną nenaudoti.

Abiem įtariamiesiems išaiškinta, kad už įpareigojimo gyventi skyrium nuo nukentėjusiojo nesilaikymą gali būti skirtas suėmimas, jei tam būtų teisinis pagrindas.

Šios nutartys per 7 dienas gali būti apskųstos Vilniaus apygardos teismui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min