Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismo medicinos institutui auditoriai nurodė reikšmingų pažeidimų

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Atlikę finansinį auditą Mykolo Romerio universiteto Teismo medicinos institute, Valstybės kontrolės auditoriai nurodė reikšmingų pažeidimų ir pareikalavo nubausti teisės aktų nesilaikiusius darbuotojus.

Valstybiniai auditoriai nustatė, kad institutas netinkamai tvarkė ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto, atsargų, pavedimų lėšų ir išlaidų apskaitą. Pažeidžiant nustatytą tvarką, 51 tūkst. Lt, gautų už suteiktas mokymo paslaugas, nebuvo pervesta į valstybės biudžetą, bet panaudota darbuotojų darbo užmokesčiui. Laboratorijos įranga buvo įsigyta už 1,6 mln. Lt daugiau, negu buvo planuota ir gauta valstybės biudžeto asignavimų šiam ilgalaikiam turtui įsigyti, teigiama pranešime spaudai.

Nors ir turėdamas skolų tiekėjams, praėjusių metų pabaigoje institutas laisvas lėšas panaudojo, kad avansu sumokėtų socialinio draudimo įmokas. Šis mokėjimas apskritai nebuvo pagrįstas apskaitos dokumentais.

Be to, auditoriai nustatė, kad reagentai, kuriems pernai išleista 681 tūkst. Lt, buvo perkami netaikant Viešųjų pirkimų įstatyme nustatytų pirkimo procedūrų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min