
Tragiška avarija Vilniuje: susidūrė keturi automobiliai, žuvo „VW Jetta“ vairuotojas
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: vakar, 23.37) 49
Antradienis
2012.02.07
Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai Klaipėdos uoste sulaikė Rokiškio gyventoją ir Vokietijos pilietį, kurie iš šios šalies vežė 32 dviračius.
Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad sekmadienį PAR Uosto užkardos Malkų įlankos kontrolės punkto pasieniečiai patikrino keltu iš Vokietijos, Kylio uosto, atplaukusį automobilį Mercedes-Benz 208D.
Jo vairuotojas – 39-erių Vokietijos pilietis. Su juo kartu vyko 32-ejų rokiškėnas. Patikrinimas atliktas iš Vokietijos pareigūnų gavus tam tikros informacijos.
Pajūrio pasieniečių dėmesį patraukė automobilyje vežami 32 naudoti dviračiai. Jokių dokumentų, patvirtinančių teisėtą dviračių įgijimą, sulaikyti asmenys neturėjo. Neatmetama, kad jie gali būti vogti.
Pakrančių apsaugos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Abu asmenis po apklausos pasieniečiai paleido.
Automobilis su dviračiais saugomas Pakrančių apsaugos rinktinėje.

Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: vakar, 23.37) 49

Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: vakar, 22.51) 20 ZMONES.LT
Vienos taksi firmos darbuotoja: „Šiemet Naujieji metai atėjo anksti“... (ATNAUJINTA: vakar, 23.49) 52
TAIP PAT SKAITYKITE: Taksistų išpažintis: vergovė už centus