Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už moters terorizavimą nuteisto vyriškio metodai: išjungti elektrą, padegti skalbinius, pagąsdinti sieros rūgštimi ar mirtimi

Ašaros
Fotolia nuotr. / Asociatyvinė iliustracija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdietis Artūras Čiukšys nuteistas už moters ir jos sūnaus terorizavimą. Grasinančio pobūdžio telefoninės žinutės, ne kartą degtukais užkišta buto durų spyna, išjungta elektra, gąsdinimai apipilti veidą sieros rūgštimi – tai toli gražu ne visi moters atstumto vyro bauginimo būdai, kuriais jis ketverius metus terorizavo ją ir jos sūnų.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą dėl grasinimo nužudyti bei žmogaus terorizavimo (pagal LR BK 145 str. 2 d.) ir turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu (pagal LR BK 187 str. 2 d. ) nuteisė 46 metų klaipėdietį Artūrą Čiukšį ir skyrė jam subendrintą dvejų metų laisvės atėmimo bausmę.

Anksčiau neteistas vyras į pataisos namus pasiųstas už tai, kad nuo 2009 m. iki 2013 m. liepos 15 d. nuolat terorizavo nukentėjusiąją ir jos nepilnametį sūnų, grasindamas apipilti moters veidą rūgštimi, sulaužyti nosį, kartodamas, kad ją nužudys, berniukui rašydamas grasinančio ir įžeidžiančio pobūdžio žinutes, ne kartą sugadindamas moters buto durų spyną, išjungdamas bute elektrą bei, padegęs balkone kabėjusius skalbinius, padarydamas nukentėjusiajai 600 litų turtinę žalą.

Teismas nepilnamečio naudai priteisė 5 000 litų, o moters naudai – 3 000 litų civilinius ieškinius.

„Teismas pripažino vyrą kaltu pagal abi kaltinime pateiktas nusikalstamas veikas, pripažinęs, kad nuteistasis veikė tiesiogine tyčia, ir skyrė jam sankcijoje numatytos bausmės vidurkį“, – sakė valstybės kaltintoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokurorė Rita Ušinskienė.

Teismas nepilnamečio naudai priteisė 5 000 litų, o moters naudai – 3 000 litų civilinius ieškinius.

Nuosprendis neįsiteisėjęs, jį galima skųsti apeliacine tvarka. Nuteistasis nuosprendžio įsiteisėjimo laukia suimtas, pažymima Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiosios specialistės komunikacijai Palmiros Martinkienės antradienį išplatintame pranešime.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min