Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už smurtą ir siekimą įsibrauti į namą rokiškietis sulaukė bausmės

Teismas
Photos.com nuotr. / Teismas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Už neteisėtą asmens būsto neliečiamybės pažeidimą ir smurtą prieš jo savininkę Obelių lentpjūvės 33 metų darbininkas D.J. privalės sumokėti beveik dviejų tūkstančių litų baudą – tokį sprendimą išnagrinėjęs Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokuroro Renaldo Žalio perduotą baudžiamąją bylą priėmė rajono apylinkės teismas.

Kaip informuoja Panevėžio apygardos prokuratūra, pernai lapkričio 20 d. vakare Rokiškio rajono Obelių seniūnijos Gediškių kaimo 74 metų gyventoja, pamačiusi, kad nepažįstamas vyriškis, akmeniu išdaužęs dvigubą virtuvės lango stiklą, braunasi į namo vidų, stvėrė prie pečiaus padėtą pagalį ir tvojo įsibrovėliui per galvą.

Kiek palaukusi moteriškė išėjo į kiemą, nes ketino nueiti pas kaimynus pranešti apie išdaužtą langą ir paprašyti jų pagalbos. Kartu rūpėjo pažiūrėti, ar jau pasišalino neprašytas naktinis svečias. Tačiau netrukus, gavusi smūgį į galvą nuo ją patykojusio neblaivaus užpuoliko, labai pasigailėjo savo neapdairaus žingsnio.

Kaip paaiškėjo ikiteisminio tyrimo metu, moteriškę puolė mušti, spardyti ir smaugti to paties kaimo gyventojas D.J., kuris tą dieną atšventė kiaulės skerstuves ir vėliau per girtumą sakė nieko neatsiminęs.

Ikiteisminį tyrimą atliko Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai, tyrimą organizavo ir kontroliavo rajono apylinkės prokuratūros prokurorai.

Įstatymas tam, kas neteisėtai slapta ar atvirai, panaudodamas apgaulę ar smurtu arba kitokiu būdu prieš savininko valią įsibrovė į kito žmogaus namą, butą ar kitą gyvenamąją patalpą, numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorai kartu su apylinkių kolegomis pernai perdavė nagrinėti teismui 2 tūkst. 57 baudžiamąsias bylas, šiemet – 254 baudžiamąsias bylas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min