Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus migracijos valdyba vos spėja aptarnauti norinčius įsigyti dokumentus

Asmens tapatybės kortelė
dokumentai.lt nuotr. / Asmens tapatybės kortelė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba prašo gyventojų apgalvotai rinktis asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų įsigijimo laiką. Dėl didelio interesantų skaičiaus darosi sudėtinga patenkinti jų pageidavimus asmens tapatybės kortelę ar pasą gauti skubos tvarka.

Kaip rašoma Vilniaus migracijos valdybos pranešime, Vilniaus migracijos valdyba šiais metais sulaukė itin didelio interesantų skaičiaus. Taip atsitiko dėl to, kad pasikeitė asmens tapatybės kortelės ar paso gavimo ir keitimo tvarka – nuo šių metų sausio 1 dienos dėl minėtų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų išdavimo asmuo gali kreiptis į jam patogiausią įgaliotą instituciją. Vilniaus migracijos valdyba yra patogi daugeliui šalies gyventojų, todėl atsiradus naujai tvarkai apsilankančiųjų joje labai padaugėjo.

Daugiau interesantų atsirado ir dėl šalies migracijos padalinių pertvarkos, kai prie Vilniaus migracijos valdybos buvo prijungtas Vilniaus rajono policijos komisariato Migracijos poskyris.

Vasarą, prasidėjus atostogų ir kelionių metui, visuomet atsiranda norinčiųjų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą įsigyti greičiau. Dėl minėtų priežasčių tokių interesantų atsirado daugiau nei įprastai, todėl Vilniaus migracijos valdyboje susidaro žmonių eilės, o tarnybos specialistai vos spėja juos aptarnauti.

Vilniaus migracijos valdyba prašo žmonių, kuriems dar nesibaigia asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų galiojimo laikas ir nėra skubu juos keisti ar įsigyti, į minėtą tarnybą kreiptis vėliau, rugpjūčio mėnesį, kai skubių dokumentų poreikio pikas eina į pabaigą. Tuo pačiu Vilniaus migracijos valdyba primena, kad apsilankyti joje patogiausia rugsėjo–lapkričio mėnesiais, pasibaigus atostogaujančiųjų srautui.

Vilniaus migracijos valdyba prašo gyventojų supratimo dėl jų pačių patogumo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min