Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus muitininkai kontrabandinių cigarečių dažniausiai aptiko automobiliuose „Audi“

Paregūnų sulaikytos cigaretės
VSAT nuotr. / Paregūnų sulaikytos cigaretės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Per praėjusį savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Raigardo, Lavoriškių, Medininkų, Šalčininkų kelio ir Kenos geležinkelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų, kurių vertė – daugiau kaip 75 tūkst. litų.

Daugiausia nelegaliai gabenamų cigarečių sulaikyta Raigardo, Medininkų ir Šalčininkų kelio postuose. Nelegalios cigaretės praėjusį savaitgalį dažniausia buvo aptinkamos automobiliuose „Audi“, tegiama  Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pranešime spaudai.

Penktadienio (rugsėjo 3 d.) naktį Raigardo kelio posto muitininkai, bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais, sustabdė patikrai Ukrainos piliečio V.K. vairuojamą krovininį automobilį „Volvo“ su priekaba „Polkon“. Iš Baltarusijos įvažiavusio vilkiko vairuotojas deklaravo, kad neleistinų daiktų ar prekių neveža. Tačiau muitinės pareigūnai ėmėsi nuodugnios automobilio patikros. Po kelių valandų kruopštaus darbo muitininkai vilkiko ir priekabos dugne aptiko slėptuves. Dvigubame automobilio ir priekabos dugne buvo paslėpta po dvi dėžes cigarečių „Viceroy Red“ ir „Viceroy Blue“ bei penkios dėžės cigarečių „Premjer 7“. Sulaikytos 9 dėžės kontrabandinių cigarečių, kurių vertė – daugiau kaip 32 tūkst. Lt.  

Prieš pat vidurnaktį patikrinę dar vieną mūsų šalies piliečio D.G. vairuojamą automobilį „Audi“, muitininkai degalų bake atrado kontrabanda gabenamų 400 pakelių cigarečių, kurių vertė – daugiau kaip 3 tūkst. litų.

Tame pačiame kelio poste šeštadienį po vidurnakčio muitininkai sustabdė įtarimų sukėlusį iš Baltarusijos pargrįžtančio mūsų šalies piliečio J.D. vairuojamą automobilį „Audi“, kurio visuose ratuose buvo paslėpta 610 pakelių cigarečių už daugiau kaip 4 tūkst. litų.

Nepraėjus nė valandai, muitininkai patikrino dar vieną iš Baltarusijos pargrįžtantį įtartiną automobilį „Audi“, kurį vairavo taip pat mūsų šalies pilietis O. P. Antrojo „Audi“ automobilio ratuose, kaip ir sulaikytame prieš valandą, muitininkai nesunkiai aptiko paslėptus rūkalus. Sulaikyta pusė tūkstančio pakelių cigarečių už pusketvirto tūkst. litų.

Dar po poros valandų kartu su VSAT pareigūnais muitininkai patikrino mūsų šalies piliečio M.A. vairuojamą automobilį „Volkswagen Passat“, kurio degalų bake vyras slėpė kontrabanda gabenamas daugiau kaip dvi dėžes cigarečių. Sulaikytų cigarečių vertė – pusaštunto tūkstančio litų.

Šalčininkų kelio poste, turėdami informacijos, muitinės pareigūnai patikrino iš Baltarusijos pargrįžtančio mūsų šalies piliečio V.L. vairuojamą automobilį „Audi“. Po detalios kelias valandas trukusios automobilio patikros iš automobilio bamperyje, bagažinės šonuose bei slenksčiuose įrengtų slėptuvių muitinės pareigūnai ištraukė daugiau kaip pustrečios dėžės cigarečių, kurių kaina juodojoje rinkoje viršija 10 tūkst. litų.   

Prieš pat vidurnaktį patikrinę dar vieną mūsų šalies piliečio D.G. vairuojamą automobilį „Audi“, muitininkai degalų bake atrado kontrabanda gabenamų 400 pakelių cigarečių, kurių vertė – daugiau kaip 3 tūkst. litų.

Tuo pat metu Medininkų kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė įtartiną Baltarusijos piliečio D.H. vairuojamą automobilį „Renault“. Vos pradėję automobilio apžiūrą, muitininkai jo durelių ertmėse nesunkiai aptiko paslėptų cigarečių. Nepatikėję, kad tai visos kontrabanda gabenamos cigaretės, pareigūnai toliau tikrino automobilį. Kruopštus darbas davė rezultatų – degalų bake buvo įrengta dar viena slėptuvė su cigaretėmis. Iš viso automobilyje buvo paslėptos trys apypilnės dėžės cigarečių už beveik 11 tūkst. Lt.  

Per praėjusį savaitgalį muitininkai sulaikė ir mažesniais kiekiais gabentų rūkalų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti. Realizavus per savaitgalį sulaikytą kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais, daugiau kaip 52,5 tūkst. litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min