Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje, Šiauliuose, Radviliškyje ir Kauno rajone sulaikomi įtariamieji aršiai priešinosi policijos pareigūnams

Konfliktas
A. Ufarto BFL nuotr. / Policija bando sutramdyti besipriešinantį įtariamąjį
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Praėjusią parą policija užregistravo kaip niekad daug pasipriešinimo pareigūnams atveju. Įtariamieji policininkams priešinosi Vilniuje, Šiauliuose, Radviliškyje ir Kauno rajone.

Kaip informuoja Policijos departamentas, šeštadienį apie 5.30 val. Vilniuje, Šeimyniškių g., muštynių metu sulaikyti trys jaunuoliai, kurie nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų bei vienas iš jų ranka trenkė tarnybos metu neuniformuotam Vilniaus m. 1 policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus 1-ojo poskyrio tyrėjui A.K. (gim. 1979 m.) į veidą.

Pareigūnas dėl žandikaulio sumušimo ir apatinės lūpos žaizdos gydomas ambulatoriškai.

Įtariamieji neblaivūs A. B. (gim. 1990 m.), P.G. (gim. 1991 m.) ir O.S. (gim. 1991 m.) uždaryti į areštinę.

Įtariamajam A.B. nustatytas 2,06 prom. girtumas, P.G. – 1.19 prom., O.S. – 0,55 prom.

Tą pačią dieną apie 17 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Perkūnkiemio g., savo bute, triukšmauja neblaivus T.J.

Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, asmuo rankoje laikė peilį, tačiau pareigūnas išmušė peilį iš rankos.

Sulaikomas T.J. aktyviais fiziniais veiksmais priešinosi Vilniaus apskrities VPK Patrulių rinktinės patruliui R.S. (gim. 1977 m.). Pareigūnas nesužalotas.

Įtariamasis neblaivus T.J. (gim. 1984 m.) atvesdintas į Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. 6 PK. Jam nustatytas 2,27 prom. girtumas.

Taip pat šeštadienį apie 18 val. Šiauliuose, J.Basanavičiaus g., sulaikomi dėl nedidelio chuliganizmo neblaivūs M.P. ir A.K. pasipriešino policijos pareigūnams.

Įtariamasis A.K. pastūmė ir bandė koja spirti tarnybos metu uniformuotam Šiaulių apskrities VPK Patrulių rinktinės patruliui A.B. (gim. 1979 m.), todėl buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas „TASER“ ir A.K. buvo surakintas antrankiais.

Sodinamas į tarnybinį automobilį „Fiat Ducato“ A.K. koja spyrė į automobilio galines dureles ir sulaužė durų vidinės pusės apdailą.

M.P. (gim. 1987 m.) ir A.K. (gim. 1976 m.), kurie pasitikrinti girtumą atsisakė, uždaryti į areštinę.

Apie 21.50 val. Radviliškyje, Geležinkelio g., namo kieme, į namus tarnybiniu automobiliu atvežtas neblaivus (2,09 prom. alkoholio) septyniolikmetis ir iš namų į lauką išėjęs Ž.G. (gim. 1986 m.) pasipriešino policijos pareigūnams.

Įtariamasis Ž.G. kumščiu sudavė tarnybos metu uniformuotam Radviliškio r. Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio patruliui V.Š. (gim. 1986 m.) į petį bei bandė suduoti tarnybos metu uniformuotam Radviliškio r. Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio patruliui M.Š.

Septyniolikmetis taip pat bandė rankomis suduoti smūgius pareigūnams.

Nepilnametis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, o Ž.G. pabėgo. Pareigūnas V.Š. dėl peties sumušimo gydomas ambulatoriškai.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį apie 0.22 val. Kauno r. policijos komisariate gautas pranešimas, kad Kauno r., Karmėlavoje, Vilniaus g., namuose, triukšmauja vyras.

Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, vyriškis policijos pareigūnus iškeikė necenzūriniais žodžiais bei sulaikymo metu, priešindamasis aktyviais fiziniais veiksmais, sužalojo tarnybos metu uniformuotus Kauno r. Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyresnįjį patrulį M.R. (gim. 1976 m.) ir patrulį J.B. (gim. 1974 m.).

Patruliui M.R. Vėliau diagnozuota veido ir dešinės plaštakos sumušimų, patruliui J.B. – dešinės plaštakos sumušimų. Pareigūnai, suteikus medicinos pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Įtariamasis Lietuvos karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono 3-ojo oro gynybos būrio 4-ojo skyriaus vyr. operatorius L.B. (gim. 1976 m.) uždarytas į areštinę.

Dėl visų incidentų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min