Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vogtas automobilis remontuojama Lazdijų gatve skriejo 100 kilometrų greičiu

Vogtas automobilis
VSAT nuotr. / Vogtas automobilis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lazdijų pasieniečiai trečiadienio vakarą vaikėsi Vokietijoje vogtą automobilį, kurio vairuotojas remontuojama Lazdijų gatve nuo pareigūnų spruko beveik 100 kilometrų per valandą greičiu. Apie 21 val. 30 min. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pareigūnai budėjo prie iš Lenkijos vedančio kelio Lazdijų rajono Galinių kaimo ribose.

Tamsoje jau iš tolo jie išgirdo iš Lenkijos atlekiančio automobilio garsą. Tik įvažiavusį į Lietuvą VSAT pareigūnai stabdė dideliu greičiu skriejantį „Volkswagen Touran“, tačiau jo vairuotojas nepakluso ir nuvažiavo link Lazdijų, teigiama pranešime spaudai.

Tarnybiniu visureigiu VSAT pareigūnai pradėjo bėglio persekiojimą, apie jį pranešę ir Lazdijų policijai. Ne mažesniu nei 150 kilometrų per valandą greičiu lėkusį „Volkswagen Touran“ iki Lazdijų pasieniečiai persekiojo apie 8 km. Čia į gaudynes įsitraukė ir policijos ekipažas, tačiau bėglys ir toliau nestojo.

Įlėkęs į Lazdijus jis remontuojama duobėta miesto gatve nuo pareigūnų bėgo beprotiškai rizikuodamas - „Volkswagen Touran“ važiavo apie 100 kilometrų per valandą. Kai kuriose vietose remonto metu gatvė yra susiaurėjusi iki vienos juostos – laimė, vakare čia nepasitaikė priešais atvažiuojančių automobilių.

Tokiu greičiu bėglys ilgai skristi negalėjo - „Volkswagen Touran“ trenkėsi į kelio bortelį. Kai policininkai ir pasieniečiai prisivijo mašiną, ji stovėjo prakirsta priekine padanga vienoje iš sankryžų. Pasinaudodamas tamsa vairuotojas buvo pasprukęs. Jo dar ieškojo kinologas su tarnybiniu šunimi, bet dėl stipraus lietaus sekti pėdsakais buvo neįmanoma.
Paaiškėjo, kad šio 2004 m. laidos automobilio kaip vogto paieška Vokietijoje buvo paskelbta tą pačią dieną. Ant mašinos buvo užkabinti lietuviški registracijos numeriai, priklausantys kitam automobiliui.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. „Volkswagen Touran“ saugomas Lazdijų rinktinėje.

Pasienyje su Lenkija šiemet Lazdijų rinktinės pareigūnai jau sulaikė 37 Vakarų Europos šalyse, daugiausiai Vokietijoje, vogtus automobilius. Juos per Lenkiją buvo bandoma atvaryti į Lietuvą.

Dažniausiai tokių automobilių vairuotojai nepaklūsta juos stabdantiems pasieniečiams ir dideliu greičiu bando sprukti, nepasydami pavojaus nei kitų vairuotojų, nei savo saugumui.

Komentarai
Šioje istorijoje „Volkswagen“, Lazdijai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min